Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Oldřich Dvořák
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1953
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 17:00
AE127
H.Brod - Zlín
30 : 29
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
13.2. 17:00
AE072
Telnice - Zlín
29 : 38
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
6.11. 15:00
AE034
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
16.10. 17:00
AE021
Ivančice - Zlín
18 : 18
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
Další
Předchozí kola
Jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Bohunice
12 : 49
video
online
Juliánov - N. Veselí
9 : 36
video
online
Nové Bránice - Ivančice
27 : 24
video
online
SHC Maloměřice - HK KP Brno
19 : 36
video
online
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
29 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
24
22
1
1
1005 : 539
45
2
N. Veselí
24
22
1
1
822 : 371
45
3
HK KP Brno
24
21
0
3
841 : 397
42
4
Telnice
24
17
0
7
731 : 567
34
5
V. Meziříčí
24
14
0
10
577 : 674
28
6
Nové Bránice
24
12
0
12
611 : 578
24
7
Ivančice
24
12
0
12
654 : 649
24
8
D. Cerekev
24
11
1
12
617 : 668
23
9
SHC Maloměřice
24
8
1
15
510 : 664
17
10
Újezd u Brna
24
5
0
19
541 : 777
10
11
Juliánov
24
4
0
20
381 : 696
8
12
SK Kuřim
24
3
0
21
412 : 663
6
13
Sokolnice
24
3
0
21
391 : 850
6
Tabulka střelců
Daniel Zourek
Sokol Újezd u Brna
316
Vít Kučera
HK Královo Pole
292
Ivo Knol
Sokol Telnice
258
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
38
Luboš Bartůněk
Sokol Nové Veselí
35
Ondřej Procházka
SK Kuřim
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Tejkal
Tatran Bohunice
48
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
46
Tomáš Šťastný
SK Kuřim
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.