Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
Turnaj 1 - pořadatel Měnín
Turnaj 2 - pořadatel Třebíč
Turnaj 3 - pořadatel Bohunice
Turnaj 4 - pořadatel Měnín
Turnaj 5 - pořadatel Třebíč
Turnaj 6 - pořadatel Bohunice
Turnaj 7 - pořadatel Třebíč
Turnaj 8 - pořadatel Bohunice
Turnaj 9 - pořadatel Třebíč
Turnaj 10 - pořadatel Měnín
Turnaj 11 - pořadatel Bohunice
Turnaj 12 - pořadatel Měnín
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Oldřich Dvořák
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1953
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 17:00
AE127
H.Brod - Zlín
30 : 29
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Zlín
28 : 34
9.4. 14:00
AE113
Zlín - Prostějov
41 : 29
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
5.3. 18:00
AE087
Zlín - Ivančice
37 : 27
27.2. 10:30
AE083
Hustopeče - Zlín
27 : 28
20.2. 14:30
AE074
Zlín - Sokolnice
31 : 24
13.2. 17:00
AE072
Telnice - Zlín
29 : 38
5.2. 14:30
AE061
Zlín - H.Brod
33 : 30
5.12. 17:00
AE060
Juliánov - Zlín
26 : 34
28.11. 15:00
AE050
Zlín - Maloměřice
40 : 32
20.11. 15:00
AE047
Prostějov - Zlín
26 : 34
14.11. 15:00
AE039
Zlín - SK Kuřim
41 : 29
6.11. 15:00
AE034
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
24.10. 10:00
AE028
Zlín - Bohunice
34 : 20
16.10. 17:00
AE021
Ivančice - Zlín
18 : 18
10.10. 15:30
AE017
Zlín - Hustopeče
28 : 28
3.10. 16:00
AE008
Sokolnice - Zlín
28 : 38
26.9. 14:00
AE006
Zlín - Telnice
47 : 35
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
9.4. 12:00
AI113
Zlín - Prostějov
46 : 29
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.2. 10:30
AI074
Zlín - Polanka
34 : 29
12.12. 14:30
AI061
Zlín - Přerov
35 : 27
28.11. 13:00
AI050
Zlín - Maloměřice
41 : 22
14.11. 17:00
AI039
Zlín - Olomouc
39 : 33
24.10. 08:00
AI028
Zlín - Luhačovice
33 : 23
Další
Předchozí kola
Jaro 12 - 3. kolo - výsledky
video
online
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
video
online
Třebíč - Měnín
10 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice A
3
3
0
0
42 : 26
6
2
Třebíč
3
1
1
1
28 : 27
3
3
Měnín
3
1
0
2
31 : 34
2
4
Bohunice B
3
0
1
2
28 : 42
1
Tabulka střelců
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
115
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
108
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
11
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
10
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
18
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice A
10
Nikola Šmeralová
Tatran Bohunice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.