Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
Turnaj 1 - pořadatel Měnín
Turnaj 2 - pořadatel Třebíč
Turnaj 3 - pořadatel Bohunice
Turnaj 4 - pořadatel Měnín
Turnaj 5 - pořadatel Třebíč
Turnaj 6 - pořadatel Bohunice
Turnaj 7 - pořadatel Třebíč
Turnaj 8 - pořadatel Bohunice
Turnaj 9 - pořadatel Třebíč
Turnaj 10 - pořadatel Měnín
Turnaj 11 - pořadatel Bohunice
Turnaj 12 - pořadatel Měnín
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Ondřej Navrátil
Post
Mateřský klub
SK Kuřim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
66
Starty
2.liga mužů JM
17.04. [AE118]
SK Kuřim - Sokolnice
24 : 28
0 branek
Jihomoravská liga mužů
15.05. [LA059]
Tišnov - D. Cerekev
40 : 27
0 branek
08.05. [LA053]
Brno IV - Tišnov
18 : 29
3 branek
30.04. [LA047]
HK Ivančice B - SK Kuřim B
29 : 25
4 branek
17.04. [LA089]
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
1 branek
02.04. [LA080]
HK Ivančice B - Tišnov
25 : 31
1 branek
27.03. [LA071]
Tišnov - Bohunice B
28 : 25
0 branek
28.11. [LA044]
Tišnov - SK Kuřim B
24 : 29
1 branek
20.11. [LA037]
V. Meziříčí B - Tišnov
26 : 24
1 branek
14.11. [LA035]
Tišnov - HK Ivančice B
32 : 28
2 branek
07.11. [LA026]
Bohunice B - Tišnov
27 : 26
2 branek
24.10. [LA025]
Třešť - Tišnov
41 : 36
2 branek
17.10. [LA017]
Tišnov - Újezd u Brna
30 : 36
0 branek
09.10. [LA014]
D. Cerekev - Tišnov
28 : 30
2 branek
03.10. [LA008]
Tišnov - Brno IV
34 : 23
1 branek
26.09. [LA003]
Nové Bránice - Tišnov
24 : 13
0 branek
Divize mužů
29.05. [LB057]
SK Kuřim C - SHC Maloměřice B
16 : 42
1 branek
15.05. [LB042]
SHC Maloměřice B - SK Kuřim C
24 : 20
4 branek
08.05. [LB059]
SK Kuřim C - Hostěrádky
24 : 26
3 branek
17.04. [LB051]
SK Kuřim C - Bystřice n.P.
12 : 22
1 branek
03.04. [LB037]
SK Kuřim C - Juliánov B
27 : 39
4 branek
27.03. [LB032]
SK Kuřim C - Brno B
20 : 31
5 branek
27.11. [LB027]
SHC Maloměřice B - SK Kuřim C
29 : 18
5 branek
05.11. [LB017]
Brno B - SK Kuřim C
40 : 19
1 branek
28.10. [LB022]
Juliánov B - SK Kuřim C
32 : 20
3 branek
24.10. [LB014]
Hostěrádky - SK Kuřim C
31 : 18
4 branek
10.10. [LB007]
SK Kuřim C - Juliánov B
19 : 35
3 branek
07.10. [LB002]
SK Kuřim C - Brno B
22 : 31
7 branek
03.10. [LB006]
Bystřice n.P. - SK Kuřim C
28 : 12
3 branek
12.09. [LB029]
SK Kuřim C - Hostěrádky
32 : 30
2 branek
Další
Předchozí kola
Jaro 12 - 3. kolo - výsledky
video
online
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
video
online
Třebíč - Měnín
10 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice A
3
3
0
0
42 : 26
6
2
Třebíč
3
1
1
1
28 : 27
3
3
Měnín
3
1
0
2
31 : 34
2
4
Bohunice B
3
0
1
2
28 : 42
1
Tabulka střelců
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
115
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
108
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
11
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
10
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
18
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice A
10
Nikola Šmeralová
Tatran Bohunice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.