Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
Vojtěch Zouhar
Sokol Hostěrádky
9
Petr Veselý
SK Kuřim
2
Zdeněk Veselý
Sokol Dolní Cerekev
2
Jan Vejtasa
HK Královo Pole B
3
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
3
Radek Urban
HK Ivančice
11
Tomáš Šudák
HK Královo Pole B
2
Roman Šubík
SK Kuřim
4
František Štěpánek
SHC Maloměřice
9
Petr Šrenk
HK Ivančice
7
David Šmahel
Sokol Dolní Cerekev
1
Zdeněk Škop
Sokol Újezd u Brna
4
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Michal Stříž
SHC Maloměřice
5
David Staňa
Sokol Újezd u Brna
7
Jan Skořepa
Sokol Újezd u Brna
4
Martin Řáda
Sokol Dolní Cerekev
1
Martin Ryšavý
HK Královo Pole B
6
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
6
Jiří Rašovský
SK Kuřim
2
Martin Pišťák
SK Kuřim
11
Radim Pešák
Sokol Juliánov
11
Karel Oulehla
HK Ivančice
11
Pavel Oppelt
HK Královo Pole B
6
Kamil Oplatek
Sokol Hostěrádky
1
Jiří Obršlík
HK Ivančice
4
Martin Nečas
HK Ivančice
10
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
6
Petr Mylbachr
SK Kuřim
5
Filip Moravec
SHC Maloměřice
11
Jiří Mašta
Sokol Juliánov
3
Lukáš Mašta
Sokol Juliánov
1
Martin Mašek
Sokol Dolní Cerekev
5
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice
4
Tomáš Loub
HK Královo Pole B
9
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
2
Jan Kvasnička
HK Ivančice
6
Pavel Kvasnica
SK Kuřim
1
Luboš Kusala
SK Kuřim
6
Další
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.