Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
19.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice
24 : 23
13.2. 16:00
AE071
Sokolnice - Juliánov
26 : 23
6.11. 15:00
AE036
Prostějov - Maloměřice
24 : 44
16.10. 15:00
AE023
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 29
2.liga mužů SM
15.5. 17:00
AF091
Přerov "B" - Havířov
31 : 36
16.4. 11:00
AF115
Přerov "B" - L.Zubří
28 : 25
2.4. 14:00
AF105
Olomouc - Paskov
36 : 26
27.3. 14:30
AF099
Vsetín - Zubří jun.
42 : 36
28.11. 10:30
AF054
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
9.10. 18:00
AF013
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
3.10. 10:30
AF009
V. Bystřice - L.Zubří
30 : 22
2.liga starších dorostenců M
16.4. 09:30
AI115
Přerov - Rožnov p/R
25 : 40
2.4. 12:00
AI105
Olomouc - Zlín
24 : 36
30.3. 17:00
AI091
Přerov - Prostějov
27 : 37
27.3. 12:30
AI099
Vsetín - Luhačovice
32 : 33
27.2. 11:45
AI081
Luhačovice - Maloměřice
25 : 19
19.2. 13:00
AI077
Prostějov - Luhačovice
34 : 32
7.11. 14:00
AI032
Hranice - Polanka
36 : 28
6.11. 13:00
AI036
Prostějov - Maloměřice
38 : 32
9.10. 14:00
AI013
Olomouc - Přerov
24 : 31
3.10. 14:30
AI009
V. Bystřice - Rožnov p/R
35 : 26
1.liga mladších dorostenců M
19.2. 17:00
AK077
Prostějov - Zubří
27 : 55
7.11. 12:30
AK032
Hranice - N.Veselí
21 : 28
6.11. 17:00
AK036
Prostějov - Maloměřice
33 : 27
2.liga mladších dorostenců M
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
3.10. 12:30
AM009
V. Bystřice - Rožnov
27 : 33
Český pohár mužů
19.9. 09:00
AN048
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
2.liga žen M
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
20.2. 15:45
AT072
HSK Vlčnov - Karviná
24 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.