Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
6.3. 16:00
AE085
Sokolnice - H.Brod
29 : 23
5.3. 15:00
AE090
Prostějov - SK Kuřim
28 : 25
25.9. 17:00
AE003
Prostějov - Ivančice
21 : 30
2.liga mužů SM
10.4. 10:30
AF109
Holešov - Přerov "B"
38 : 29
26.2. 10:30
AF083
V. Bystřice - Paskov
23 : 18
13.2. 15:00
AF067
Přerov "B" - Trnávka
26 : 29
7.11. 10:30
AF032
Holešov - Polanka
31 : 25
3.10. 16:00
AF007
Přerov "B" - Vsetín
28 : 27
1.liga starších dorostenců
16.10. 11:00
AG019
Bohunice - N.Veselí
31 : 30
2.liga starších dorostenců M
1.5. 11:45
AI121
Luhačovice - Přerov
30 : 37
3.4. 14:00
AI108
Hranice - V. Bystřice
33 : 25
26.3. 16:00
AI100
Zlín - Litovel
23 : 21
20.3. 09:30
AI094
Luhačovice - Zlín
25 : 27
5.3. 13:00
AI090
Prostějov - Olomouc
32 : 30
27.2. 12:30
AI083
V. Bystřice - Zlín
24 : 36
13.2. 13:00
AI067
Přerov - Litovel
26 : 37
2.10. 00:00
AI007
Přerov - Vsetín
29 : 25
25.9. 13:00
AI003
Prostějov - Hranice
25 : 43
1.liga mladších dorostenců M
3.4. 12:30
AK108
Hranice - Kopřivnice
19 : 26
5.3. 17:00
AK090
Prostějov - Karviná
25 : 44
25.9. 15:00
AK003
Prostějov - Hranice
24 : 28
2.liga mladších dorostenců M
6.3. 14:00
AM090
Sokolnice - STM Olomouc
27 : 41
Český pohár mužů
17.9. 19:30
AN045
V. Bystřice - Ostrava
29 : 17
2.liga žen M
16.4. 12:30
AT112
HSK Vlčnov - Veselí B
17 : 42
20.3. 15:00
AT093
Kunovice - V. Meziříčí
25 : 27
13.11. 11:15
AT051
HSK Vlčnov - Bohunice
25 : 34
23.10. 13:00
AT034
Kunovice - Karviná
29 : 27
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 14:15
AX112
Vlčnov - Veselí n.M.
22 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.