Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Lukáš Králík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
10.4. 14:00
AI109
Hranice - Přerov
47 : 15
3.4. 11:45
AI107
Luhačovice - Polanka
28 : 35
13.2. 14:00
AI069
Hranice - Prostějov
59 : 26
12.12. 11:45
AI066
Luhačovice - Litovel
30 : 40
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 12:30
AK109
Hranice - Brno
43 : 25
13.2. 12:30
AK069
Hranice - Prostějov
36 : 28
2.liga žen M
20.3. 17:00
AT095
Olomouc - HSK Vlčnov
40 : 16
12.2. 11:15
AT062
HSK Vlčnov - V. Meziříčí
22 : 29
24.10. 17:00
AT032
Olomouc - Měnín
44 : 5
10.10. 11:45
AT024
Veselí B - Bohunice
33 : 24
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 15:30
AX086
Vlčnov - Zábřeh
20 : 20
12.2. 09:30
AX062
Vlčnov - V. Meziříčí
21 : 24
17.11. 12:00
AX057
Veselí n.M. - Zábřeh
21 : 16
10.10. 10:00
AX024
Veselí n.M. - Bohunice
26 : 28
Jihomoravská liga ml. žákyň
30.4. 12:30
LJ046
Hodonín - Ivančice
15 : 8
Středomoravská liga muži
7.5. 17:00
OA102
U.Hradiště - Tatran Litovel B
24 : 30
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 12:30
OJ028
Zlín - Sokol II.Prostějov
36 : 17
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
Divize starší žáci
5.6. 10:30
OK028
Napajedla - Senice
30 : 18
Středomoravská liga starších žaček
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
Divize starších žaček
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
30.4. 10:45
OM015
Hodonín - Žeravice
26 : 30
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
Divize mladších žáků
5.6. 09:30
OR028
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
22.5. 09:30
OR024
U.Hradiště - Bystřice pod Hostýnem
16 : 16
7.5. 15:15
OR017
U.Hradiště - Velká Bystřice B
17 : 13
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
30.4. 09:30
OS015
Hodonín - Žeravice
24 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.