Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
Turnaj 1 - pořadatel Měnín
Turnaj 2 - pořadatel Třebíč
Turnaj 3 - pořadatel Bohunice
Turnaj 4 - pořadatel Měnín
Turnaj 5 - pořadatel Třebíč
Turnaj 6 - pořadatel Bohunice
Turnaj 7 - pořadatel Třebíč
Turnaj 8 - pořadatel Bohunice
Turnaj 9 - pořadatel Třebíč
Turnaj 10 - pořadatel Měnín
Turnaj 11 - pořadatel Bohunice
Turnaj 12 - pořadatel Měnín
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
10.4. 17:00
AE112
Telnice - SK Kuřim
36 : 29
3.4. 15:00
AE107
Bohunice - Sokolnice
27 : 16
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
11.12. 17:00
AE065
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
28.11. 17:00
AE051
Telnice - Prostějov
30 : 30
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
14.11. 11:00
AE037
Maloměřice - H.Brod
38 : 25
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
17.10. 17:00
AE024
SK Kuřim - Prostějov
40 : 32
3.10. 15:00
AE011
Bohunice - Prostějov
25 : 21
25.9. 15:00
AE001
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 16
2.liga mužů SM
1.5. 10:30
AF122
Holešov - Trnávka
41 : 25
1.liga starších dorostenců
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
2.liga starších dorostenců M
8.5. 15:00
AI129
Maloměřice - Polanka
15 : 35
14.11. 17:00
AI037
Maloměřice - Přerov
23 : 28
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 13:00
AK129
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
14.11. 15:00
AK037
Maloměřice - Brno
24 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
25.9. 13:00
AM001
Velké Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN017
Tišnov - Ivančice
21 : 28
2.liga žen M
6.11. 13:00
AT047
Bohunice - Karviná
24 : 28
1.liga starších dorostenek
2.10. 16:30
AU018
Spartak Třebíč - Olomouc
27 : 36
1.liga mladších dorostenek M
6.11. 15:00
AX047
Bohunice - Karviná
26 : 25
Jihomoravská liga mužů
29.5. 17:00
LA066
Bohunice B - Nové Bránice
36 : 20
22.5. 10:30
LA065
Nové Bránice - SK Kuřim B
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 12 - 3. kolo - výsledky
video
online
Bohunice A - Bohunice B
17 : 7
video
online
Třebíč - Měnín
10 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice A
3
3
0
0
42 : 26
6
2
Třebíč
3
1
1
1
28 : 27
3
3
Měnín
3
1
0
2
31 : 34
2
4
Bohunice B
3
0
1
2
28 : 42
1
Tabulka střelců
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
115
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
108
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Fialová
Spartak Třebíč
11
Michaela Nejedlá
Spartak Třebíč
10
Renata Škrdlová
Spartak Třebíč
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
18
Barbora Slavětínská
Tatran Bohunice A
10
Nikola Šmeralová
Tatran Bohunice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.