Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Kateřina Hrabalová
Mateřský klub
SHK Kunovice
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
25.9. 12:30
LJ001
Hodonín - Ivančice
15 : 4
Středomoravská liga starších žáků
15.5. 10:00
OJ019
Luhačovice - Zlín
24 : 29
Středomoravská liga starších žaček
1.5. 11:00
OL014
Otrokovice - Zora Olomouc
10 : 40
17.4. 10:15
OL010
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
26 : 33
3.4. 10:15
OL004
DHK Uherské Hradiště - Otrokovice
29 : 23
12.3. 10:15
OL022
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
16 : 28
Divize starších žaček
28.5. 10:00
OM026
Zlín "B" - Žeravice
26 : 19
14.5. 10:00
OM020
Kunovice - Hodonín
22 : 20
27.3. 10:00
OM003
Kunovice - Zlín "B"
18 : 24
Středomoravská liga mladších žáků
15.5. 09:00
ON019
Luhačovice - Zlín
16 : 14
Středomoravská liga mladších žaček
28.5. 09:00
OS026
Zlín - Žeravice
34 : 2
11.5. 16:30
OS016
Uherské Hradiště - Žeravice
23 : 15
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
3.4. 09:00
OS004
Uherské Hradiště - Zlín
14 : 17
19.3. 15:15
OS022
Uherské Hradiště - Zora Olomouc
6 : 12
Divize mladších žaček
4.6. 09:30
OT029
Velká n.V. - Otrokovice
17 : 15
14.5. 11:15
OT020
Kunovice - Holečkova
11 : 15
1.5. 09:30
OT014
Otrokovice - Velká n.V.
13 : 15
27.3. 11:15
OT003
Kunovice - Otrokovice
20 : 8
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
31.10. 10:00
OC025
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
22 : 17
12.9. 13:00
OC005
Luhačovice - Napajedla
32 : 27
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
7.11. 10:15
OD028
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
24.10. 10:15
OD022
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
14 : 24
10.10. 10:15
OD016
DHK Uherské Hradiště - Zlín "B"
31 : 23
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
25.9. 10:45
OE012
Hodonín - Měnín
33 : 6
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
6.11. 15:00
OH028
Uherské Hradiště - Litovel
17 : 4
23.10. 15:00
OH022
Uherské Hradiště - Zora Olomouc
7 : 15
9.10. 15:00
OH016
Uherské Hradiště - Zlín "B"
22 : 12
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
25.9. 09:30
OI012
Hodonín - Velká n.V.
15 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.