Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Osobka
Hra
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Roman Zmeškal
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice
24 : 23
13.2. 16:00
AE071
Sokolnice - Juliánov
26 : 23
6.11. 15:00
AE036
Prostějov - Maloměřice
24 : 44
16.10. 15:00
AE023
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 29
2.liga mužů SM
15.5. 17:00
AF091
Přerov "B" - Havířov
31 : 36
7.5. 13:45
AF127
Přerov "B" - Paskov
30 : 23
16.4. 11:00
AF115
Přerov "B" - L.Zubří
28 : 25
2.4. 14:00
AF105
Olomouc - Paskov
36 : 26
27.3. 14:30
AF099
Vsetín - Zubří jun.
42 : 36
28.11. 10:30
AF054
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
20.11. 11:00
AF043
Přerov "B" - Holešov
32 : 28
9.10. 18:00
AF013
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
3.10. 10:30
AF009
V. Bystřice - L.Zubří
30 : 22
26.9. 10:30
AF004
Napajedla - V. Bystřice
26 : 27
2.liga starších dorostenců M
7.5. 12:00
AI127
Přerov - Zlín
25 : 34
16.4. 09:30
AI115
Přerov - Rožnov p/R
25 : 40
2.4. 12:00
AI105
Olomouc - Zlín
24 : 36
30.3. 17:00
AI091
Přerov - Prostějov
27 : 37
27.3. 12:30
AI099
Vsetín - Luhačovice
32 : 33
27.2. 11:45
AI081
Luhačovice - Maloměřice
25 : 19
19.2. 13:00
AI077
Prostějov - Luhačovice
34 : 32
20.11. 09:00
AI043
Přerov - Hranice
26 : 33
7.11. 14:00
AI032
Hranice - Polanka
36 : 28
6.11. 13:00
AI036
Prostějov - Maloměřice
38 : 32
9.10. 14:00
AI013
Olomouc - Přerov
24 : 31
3.10. 14:30
AI009
V. Bystřice - Rožnov p/R
35 : 26
1.liga mladších dorostenců M
19.2. 17:00
AK077
Prostějov - Zubří
27 : 55
7.11. 12:30
AK032
Hranice - N.Veselí
21 : 28
6.11. 17:00
AK036
Prostějov - Maloměřice
33 : 27
2.liga mladších dorostenců M
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Bohunice
12 : 6
video
online
N. Veselí B - Telnice
11 : 13
video
online
Juliánov - N. Veselí A
7 : 14
video
online
SHC Maloměřice - HK KP Brno
4 : 7
video
online
Nové Bránice - Ivančice
5 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
N. Veselí A
22
21
1
0
246 : 87
43
2
Telnice
22
19
0
3
217 : 120
38
3
N. Veselí B
22
13
2
7
193 : 146
28
4
Velké Meziříčí
22
13
2
7
194 : 135
28
5
Ivančice
22
13
1
8
166 : 130
27
6
Juliánov
22
13
1
8
150 : 129
27
7
SK Kuřim
22
11
1
10
144 : 154
23
8
HK KP Brno
22
10
2
10
147 : 155
22
9
Bohunice
22
6
3
13
129 : 170
15
10
Nové Bránice
22
4
1
17
93 : 159
9
11
Sokolnice
22
1
1
20
76 : 191
3
12
SHC Maloměřice
22
0
1
21
46 : 225
1
Tabulka střelců
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
262
Matouš Valoušek
Sokol Nové Veselí A
244
Tomáš Blaha
TJ Sokol Velké Meziříčí
208
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
20
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
12
Tomáš Beránek
Tatran Bohunice
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Kříž
HK Královo Pole
32
Jiří Mikel
SK Kuřim
30
David Daněk
HK Královo Pole
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.