Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Roman Zmeškal
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
3.10. 12:30
AM009
V. Bystřice - Rožnov
27 : 33
26.9. 09:00
AM004
Napajedla - V. Bystřice
20 : 40
Český pohár mužů
19.9. 09:00
AN048
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
2.liga žen M
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
2.3. 18:00
AX080
Kunovice - Bohunice
19 : 30
Žákovská liga starších žaček
12.2. 16:00
AZ046
Zlín "A" - Veselí n.M.
23 : 18
12.2. 13:05
AZ044
Veselí n.M. - Most
32 : 17
12.2. 11:55
AZ043
Liberec - Zlín "A"
21 : 25
12.2. 09:00
AZ041
Zlín "A" - Most
27 : 5
23.1. 14:00
AZ009
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
23.1. 12:30
AZ007
Písek B - H. Brod
17 : 29
23.1. 11:00
AZ005
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
23.1. 10:15
AZ004
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
23.1. 08:45
AZ002
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
Jihomoravská liga mužů
16.10. 17:00
LA019
V. Meziříčí B - Brno IV
20 : 37
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.5. 17:30
LJ038
Hodonín - Měnín
23 : 9
Středomoravská liga muži
28.5. 10:00
OA105
Dřevohostice - Droždín
12 : 15
21.5. 16:00
OA112
Žeravice - Dřevohostice
19 : 21
9.4. 10:00
OA082
Zlín B - Uničov
16 : 25
30.10. 16:00
OA051
Žeravice - Tatran Litovel B
23 : 37
24.10. 12:00
OA045
Bystřice "B" - SK Velká Bystřice B
29 : 28
Středomoravská liga starších žáků
2.4. 17:30
OJ005
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
Divize starší žáci
5.6. 10:30
OK028
Napajedla - Senice
30 : 18
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
30.4. 10:00
OL013
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
20.4. 16:00
OL011
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
Divize starších žaček
5.5. 16:30
OM017
Hodonín - Měnín
36 : 4
Středomoravská liga mladších žáků
2.4. 16:00
ON005
Olomouc - Prostějov
14 : 12
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Bohunice
12 : 49
video
online
Juliánov - N. Veselí
9 : 36
video
online
Nové Bránice - Ivančice
27 : 24
video
online
SHC Maloměřice - HK KP Brno
19 : 36
video
online
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
video
online
D. Cerekev - Sokolnice
29 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
24
22
1
1
1005 : 539
45
2
N. Veselí
24
22
1
1
822 : 371
45
3
HK KP Brno
24
21
0
3
841 : 397
42
4
Telnice
24
17
0
7
731 : 567
34
5
V. Meziříčí
24
14
0
10
577 : 674
28
6
Nové Bránice
24
12
0
12
611 : 578
24
7
Ivančice
24
12
0
12
654 : 649
24
8
D. Cerekev
24
11
1
12
617 : 668
23
9
SHC Maloměřice
24
8
1
15
510 : 664
17
10
Újezd u Brna
24
5
0
19
541 : 777
10
11
Juliánov
24
4
0
20
381 : 696
8
12
SK Kuřim
24
3
0
21
412 : 663
6
13
Sokolnice
24
3
0
21
391 : 850
6
Tabulka střelců
Daniel Zourek
Sokol Újezd u Brna
316
Vít Kučera
HK Královo Pole
292
Ivo Knol
Sokol Telnice
258
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Veselý
Sokol Dolní Cerekev
38
Luboš Bartůněk
Sokol Nové Veselí
35
Ondřej Procházka
SK Kuřim
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Tejkal
Tatran Bohunice
48
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
46
Tomáš Šťastný
SK Kuřim
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.