Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Gabriela Zmeškalová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Středomoravská liga starších žáků
8.5. 10:00
OJ018
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
3.4. 09:30
OJ004
Zlín - Luhačovice
28 : 23
Divize starší žáci
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
Středomoravská liga starších žaček
5.6. 10:15
OL028
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
25.5. 16:00
OL023
Zlín "A" - Veselí n.M.
22 : 22
20.4. 16:00
OL011
Zlín "A" - Otrokovice
29 : 17
17.4. 10:15
OL010
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
26 : 33
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 12:15
OL006
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 24
20.3. 08:15
OL001
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
28 : 15
Divize starších žaček
29.5. 10:00
OM027
Kunovice - Měnín
28 : 3
17.5. 17:40
OM024
Hodonín - Zlín "B"
19 : 28
1.5. 16:15
OM014
Zlín "B" - Měnín
27 : 1
2.4. 10:45
OM005
Hodonín - Kunovice
25 : 13
Středomoravská liga mladších žáků
8.5. 09:00
ON018
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
3.4. 08:30
ON004
Zlín - Luhačovice
11 : 18
Divize mladších žáků
22.5. 09:30
OR022
Napajedla - Velká Bystřice B
21 : 12
18.5. 17:30
OR020
Zlín "B" - U.Hradiště
17 : 11
1.5. 14:00
OR013
Zlín "B" - Napajedla
20 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
5.6. 09:00
OS028
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
18.5. 16:00
OS019
Zlín - Uherské Hradiště
16 : 11
17.5. 16:30
OS024
Hodonín - Zlín
7 : 5
1.5. 15:00
OS014
Zlín - Zora Olomouc
7 : 11
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Divize mladších žaček
29.5. 11:15
OT027
Kunovice - Velká n.V.
17 : 9
14.5. 09:30
OT021
Velká n.V. - Zlín "B"
17 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Bohunice
17 : 12
video
online
Měnín - Ivančice
9 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hodonín
16
16
0
0
319 : 136
32
2
Ivančice
16
9
0
7
203 : 202
18
3
Třebíč
16
7
2
7
232 : 191
16
4
Bohunice
16
6
1
9
209 : 228
13
5
Měnín
16
0
1
15
102 : 308
1
Tabulka střelců
Dominika Váverková
HK Hodonín
69
Hana Patočková
Spartak Třebíč
67
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Patočková
Spartak Třebíč
15
Simona Greplová
HK Ivančice
9
Natálie Svobodová
HK Ivančice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Repašská
Sokol Měnín
8
Hana Růžičková
Sokol Měnín
4
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.