Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
10.4. 14:30
AI110
Luhačovice - V. Bystřice
20 : 38
20.3. 10:30
AI095
Hranice - Vsetín
45 : 18
13.2. 14:30
AI070
V. Bystřice - Maloměřice
41 : 13
28.11. 14:00
AI054
Hranice - Luhačovice
50 : 9
17.10. 11:00
AI021
Zlín - Hranice
33 : 28
1.liga mladších dorostenců M
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
28.11. 12:30
AK054
Hranice - Zubří
25 : 43
17.10. 09:00
AK021
Zlín - Hranice
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 12:48
AO133
Jablonec - HK KP Brno
18 : 14
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
6.3. 09:12
AO127
Talent A - Jablonec
17 : 13
6.3. 08:00
AO125
HK KP Brno - N. Veselí
18 : 17
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
8.5. 17:00
AT122
Olomouc - Kunovice
23 : 23
20.2. 17:00
AT069
Olomouc - Bohunice
31 : 33
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
6.11. 15:00
AT045
Kunovice - Měnín
40 : 11
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.