Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
Osobka
Hra
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga ml. žáků
Podzim - 1. kolo
25.9.2010
10:00
LH001
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Juliánov
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
26.9.2010
09:00
LH003
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Petr Směja
,
Jiří Bubeníček
,
22.11.2010
17:00
LH004
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Petr Směja
,
Bedřich Nehyba
,
3.10.2010
10:30
LH006
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
25.9.2010
12:00
LH007
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Veselí A
Milan Letev
,
Tomáš Kubát
,
Podzim - 2. kolo
2.10.2010
09:30
LH008
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Josef Horák
,
Jiří Prudký
,
3.10.2010
08:00
LH009
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
9.10.2010
10:30
LH010
Sokol Nové Veselí B
-
HK Královo Pole
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
2.10.2010
08:00
LH012
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
David Šlezingr
,
3.10.2010
08:00
LH014
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 3. kolo
10.10.2010
12:00
LH015
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.10.2010
09:00
LH016
Sokol Nové Bránice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
16.10.2010
15:00
LH019
HK Ivančice
-
Sokol Nové Veselí B
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
9.10.2010
08:00
LH020
Sokol Nové Veselí A
-
HK Královo Pole
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
10.10.2010
13:00
LH021
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
Podzim - 4. kolo
16.10.2010
09:30
LH022
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
David Turczyk
,
Jiří Matuška
,
17.10.2010
16:00
LH023
HK Královo Pole
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Natálie Továrková
,
16.10.2010
12:00
LH024
HK Ivančice
-
Sokol Nové Veselí A
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
24.10.2010
10:30
LH025
Sokol Nové Veselí B
-
Tatran Bohunice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
17.10.2010
08:00
LH027
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
17.10.2010
12:00
LH028
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
Podzim - 5. kolo
24.10.2010
09:00
LH029
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
23.10.2010
08:00
LH030
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
David Komárek
,
Oldřich Knoz
,
24.10.2010
08:00
LH033
Sokol Nové Veselí A
-
Tatran Bohunice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
24.10.2010
13:00
LH034
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
24.10.2010
13:15
LH035
Sokol Sokolnice
-
HK Královo Pole
Jiří Matuška
,
Aleš Bujnoch
,
Podzim - 6. kolo
7.11.2010
14:30
LH036
HK Královo Pole
-
Sokol Juliánov
Jiří Bubeníček
,
Petr Směja
,
6.11.2010
13:30
LH037
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.11.2010
08:00
LH038
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
14.11.2010
10:30
LH040
Sokol Nové Veselí B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Hanych
,
Michal Hanák
,
7.11.2010
09:00
LH042
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
Podzim - 7. kolo
14.11.2010
00:00
LH043
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
21.11.2010
15:00
LH045
SK Kuřim
-
Sokol Nové Veselí B
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
14.11.2010
08:00
LH046
Sokol Nové Veselí A
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Turczyk
,
Jindřich Berger
,
22.10.2010
15:45
LH048
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
14.11.2010
14:30
LH049
HK Královo Pole
-
HK Ivančice
Jiří Novotný
,
Karolína Kloudová
,
Podzim - 8. kolo
28.10.2010
09:00
LH050
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
David Komárek
,
Oldřich Knoz
,
20.11.2010
08:00
LH051
Tatran Bohunice
-
HK Královo Pole
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.11.2010
08:00
LH053
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Telnice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
21.11.2010
12:00
LH054
SK Kuřim
-
Sokol Nové Veselí A
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
17.11.2010
12:00
LH055
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 9. kolo
12.9.2010
13:00
LH058
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí B
Jan Kosmák
,
Natálie Továrková
,
17.11.2010
09:00
LH059
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
28.10.2010
13:00
LH060
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Petr Kremláček
,
28.10.2010
12:00
LH061
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Bubeníček
,
Roman Smékal
,
27.11.2010
12:00
LH063
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 10. kolo
7.9.2010
17:00
LH064
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Jan Pištělák
,
11.9.2010
08:00
LH066
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Královo Pole
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
12.9.2010
12:30
LH067
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
12.9.2010
09:00
LH068
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Lucie Zbožínková
,
12.9.2010
10:00
LH069
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí A
Jan Kosmák
,
Natálie Továrková
,
Podzim - 11. kolo
31.10.2010
10:30
LH071
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
19.9.2010
13:00
LH073
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Jiří Matuška
,
Tomáš Kubát
,
19.9.2010
13:15
LH074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Roman Bauer
,
Jakub Prokopec
,
19.9.2010
17:00
LH075
HK Královo Pole
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Drahoslav Kremláček
,
19.9.2010
10:30
LH076
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Milan Letev
,
Petr Kremláček
,
Podzim - 12. kolo
28.9.2010
08:00
LH079
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
28.9.2010
13:00
LH080
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Jakub Prokopec
,
Karolína Kloudová
,
28.9.2010
09:00
LH081
Sokol Nové Bránice
-
HK Královo Pole
Václav Horáček
,
Petr Kremláček
,
28.9.2010
09:00
LH082
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Novotný
,
Zdenek Teller
,
28.9.2010
10:30
LH084
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Veselí A
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 13. kolo
31.10.2010
08:00
LH085
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
25.9.2010
14:30
LH086
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Veselí B
Milan Letev
,
31.10.2010
14:30
LH088
HK Královo Pole
-
SHC Maloměřice
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
31.10.2010
09:00
LH089
HK Ivančice
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Jurečka
,
Filip Procházka
,
30.10.2010
08:00
LH090
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
Karolína Kloudová
,
Jaro - 14. kolo
4.6.2011
09:30
LH092
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
4.6.2011
08:00
LH094
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Daniel Zourek
,
5.6.2011
09:00
LH095
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
David Šlezingr
,
12.6.2011
16:00
LH097
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Veselí B
Zdenek Teller
,
František Nesrsta
,
20.5.2011
16:30
LH098
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Jaro - 15. kolo
9.6.2011
16:30
LH099
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Ladislav Dvořák
,
Radovan Grimm
,
12.6.2011
13:00
LH100
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Veselí A
Zdenek Teller
,
František Nesrsta
,
29.5.2011
16:30
LH101
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Veselí B
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
12.6.2011
11:00
LH103
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
David Turczyk
,
Lukáš Burčík
,
11.6.2011
09:00
LH105
SK Kuřim
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Šlezingr
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 16. kolo
2.6.2011
16:30
LH106
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
28.5.2011
13:30
LH107
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Bránice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
19.6.2011
12:00
LH110
Sokol Nové Veselí B
-
HK Ivančice
Zdeněk Řeháček
,
Štěpán Šůstek
,
29.5.2011
13:30
LH111
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Veselí A
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
29.5.2011
13:00
LH112
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Lucie Zbožínková
,
Roman Bauer
,
Jaro - 17. kolo
15.6.2011
18:15
LH113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
21.5.2011
13:00
LH114
Sokol Telnice
-
HK Královo Pole
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
19.6.2011
09:00
LH115
Sokol Nové Veselí A
-
HK Ivančice
Zdeněk Řeháček
,
Štěpán Šůstek
,
19.3.2011
13:00
LH116
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Veselí B
Radovan Grimm
,
Jakub Prokopec
,
19.6.2011
09:00
LH118
SHC Maloměřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Drahoslav Kremláček
,
Zdenek Teller
,
29.5.2011
09:30
LH119
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Tomáš Kubát
,
Radovan Grimm
,
Jaro - 18. kolo
8.6.2011
17:00
LH120
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Daniel Zourek
,
20.3.2011
09:00
LH121
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
David Turczyk
,
Lukáš Burčík
,
19.3.2011
08:00
LH124
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Veselí A
Radovan Grimm
,
Jakub Prokopec
,
19.3.2011
13:30
LH125
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.3.2011
16:00
LH126
HK Královo Pole
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
Jaro - 19. kolo
19.5.2011
17:00
LH127
Sokol Juliánov
-
HK Královo Pole
David Turczyk
,
Břetislav Jurečka
,
27.3.2011
13:00
LH128
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.3.2011
13:00
LH129
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
3.4.2011
11:00
LH131
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Veselí B
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
27.3.2011
08:00
LH133
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 20. kolo
31.3.2011
16:45
LH134
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
Petr Směja
,
10.4.2011
12:00
LH136
Sokol Nové Veselí B
-
SK Kuřim
Jakub Prokopec
,
Jiří Prudký
,
3.4.2011
08:00
LH137
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Veselí A
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
3.4.2011
13:00
LH139
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
2.4.2011
12:00
LH140
HK Ivančice
-
HK Královo Pole
Roman Bauer
,
Drahoslav Kremláček
,
Jaro - 21. kolo
9.4.2011
09:30
LH141
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
František Nesrsta
,
10.4.2011
16:00
LH142
HK Královo Pole
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
10.4.2011
13:00
LH144
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radovan Grimm
,
Ladislav Dvořák
,
10.4.2011
09:00
LH145
Sokol Nové Veselí A
-
SK Kuřim
Jakub Prokopec
,
Jiří Prudký
,
17.4.2011
12:00
LH146
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Nové Veselí B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 22. kolo
1.5.2011
10:45
LH149
Sokol Nové Veselí B
-
SHC Maloměřice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
17.4.2011
09:00
LH150
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Nové Veselí A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
17.4.2011
10:00
LH151
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Milan Letev
,
Drahoslav Kremláček
,
17.4.2011
13:00
LH152
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Matuška
,
Tomáš Kubát
,
16.4.2011
08:00
LH154
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 23. kolo
30.4.2011
08:00
LH155
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
1.5.2011
14:30
LH157
HK Královo Pole
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.5.2011
13:00
LH158
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
1.5.2011
13:00
LH159
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Jakub Prokopec
,
Tomáš Kubát
,
1.5.2011
08:00
LH160
Sokol Nové Veselí A
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 24. kolo
21.5.2011
18:00
LH162
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Veselí B
Tomáš Kubát
,
Břetislav Jurečka
,
8.5.2011
00:00
LH164
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Oldřich Knoz
,
David Komárek
,
8.5.2011
12:00
LH165
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
František Nesrsta
,
Roman Bauer
,
8.5.2011
10:00
LH166
SK Kuřim
-
HK Královo Pole
Daniel Douda
,
Daniel Zourek
,
7.5.2011
09:00
LH167
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
Jaro - 25. kolo
14.5.2011
08:00
LH170
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Břetislav Jurečka
,
Jaroslav Hanych
,
14.5.2011
14:00
LH171
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
15.5.2011
14:30
LH172
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Bránice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
25.5.2011
18:15
LH173
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
Jindřich Berger
,
15.5.2011
09:00
LH175
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Nové Veselí B
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Jaro - 26. kolo
21.5.2011
15:00
LH176
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Veselí A
Tomáš Kubát
,
Břetislav Jurečka
,
20.5.2011
19:15
LH177
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Telnice
Štěpán Šůstek
,
Stanislav Chalupa
,
22.5.2011
09:00
LH179
SHC Maloměřice
-
HK Královo Pole
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.5.2011
12:00
LH180
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
20.5.2011
16:30
LH181
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Natálie Továrková
,
Michal Hanák
,
Podzim - 1. kolo
25.9.2010
10:00
LH001
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Juliánov
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
26.9.2010
09:00
LH003
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Petr Směja
,
Jiří Bubeníček
,
22.11.2010
17:00
LH004
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Petr Směja
,
Bedřich Nehyba
,
3.10.2010
10:30
LH006
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
25.9.2010
12:00
LH007
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Veselí A
Milan Letev
,
Tomáš Kubát
,
Podzim - 2. kolo
2.10.2010
09:30
LH008
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Josef Horák
,
Jiří Prudký
,
3.10.2010
08:00
LH009
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
9.10.2010
10:30
LH010
Sokol Nové Veselí B
-
HK Královo Pole
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
2.10.2010
08:00
LH012
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
David Šlezingr
,
3.10.2010
08:00
LH014
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 3. kolo
10.10.2010
12:00
LH015
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.10.2010
09:00
LH016
Sokol Nové Bránice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
16.10.2010
15:00
LH019
HK Ivančice
-
Sokol Nové Veselí B
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
9.10.2010
08:00
LH020
Sokol Nové Veselí A
-
HK Královo Pole
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
10.10.2010
13:00
LH021
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
Podzim - 4. kolo
16.10.2010
09:30
LH022
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
David Turczyk
,
Jiří Matuška
,
17.10.2010
16:00
LH023
HK Královo Pole
-
Sokol Telnice
Daniel Douda
,
Natálie Továrková
,
16.10.2010
12:00
LH024
HK Ivančice
-
Sokol Nové Veselí A
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
24.10.2010
10:30
LH025
Sokol Nové Veselí B
-
Tatran Bohunice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
17.10.2010
08:00
LH027
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
17.10.2010
12:00
LH028
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
Podzim - 5. kolo
24.10.2010
09:00
LH029
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
23.10.2010
08:00
LH030
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
David Komárek
,
Oldřich Knoz
,
24.10.2010
08:00
LH033
Sokol Nové Veselí A
-
Tatran Bohunice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
24.10.2010
13:00
LH034
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
24.10.2010
13:15
LH035
Sokol Sokolnice
-
HK Královo Pole
Jiří Matuška
,
Aleš Bujnoch
,
Podzim - 6. kolo
7.11.2010
14:30
LH036
HK Královo Pole
-
Sokol Juliánov
Jiří Bubeníček
,
Petr Směja
,
6.11.2010
13:30
LH037
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.11.2010
08:00
LH038
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
14.11.2010
10:30
LH040
Sokol Nové Veselí B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Hanych
,
Michal Hanák
,
7.11.2010
09:00
LH042
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
Podzim - 7. kolo
14.11.2010
00:00
LH043
SHC Maloměřice
-
Sokol Juliánov
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
21.11.2010
15:00
LH045
SK Kuřim
-
Sokol Nové Veselí B
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
14.11.2010
08:00
LH046
Sokol Nové Veselí A
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jaroslav Hanych
,
Michal Hanák
,
22.10.2010
15:45
LH048
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
14.11.2010
14:30
LH049
HK Královo Pole
-
HK Ivančice
Jiří Novotný
,
Karolína Kloudová
,
Podzim - 8. kolo
28.10.2010
09:00
LH050
HK Ivančice
-
Sokol Juliánov
David Komárek
,
Oldřich Knoz
,
20.11.2010
08:00
LH051
Tatran Bohunice
-
HK Královo Pole
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.11.2010
08:00
LH053
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Telnice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
21.11.2010
12:00
LH054
SK Kuřim
-
Sokol Nové Veselí A
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
17.11.2010
12:00
LH055
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 9. kolo
12.9.2010
13:00
LH058
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí B
Jan Kosmák
,
Natálie Továrková
,
17.11.2010
09:00
LH059
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
28.10.2010
13:00
LH060
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Petr Kremláček
,
28.10.2010
12:00
LH061
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Bubeníček
,
Roman Smékal
,
27.11.2010
12:00
LH063
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 10. kolo
7.9.2010
17:00
LH064
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Jan Pištělák
,
11.9.2010
08:00
LH066
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Královo Pole
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
12.9.2010
12:30
LH067
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
12.9.2010
09:00
LH068
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Lucie Zbožínková
,
12.9.2010
10:00
LH069
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí A
Jan Kosmák
,
Natálie Továrková
,
Podzim - 11. kolo
31.10.2010
10:30
LH071
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
19.9.2010
13:00
LH073
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Jiří Matuška
,
Tomáš Kubát
,
19.9.2010
13:15
LH074
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Roman Bauer
,
Jakub Prokopec
,
19.9.2010
17:00
LH075
HK Královo Pole
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Drahoslav Kremláček
,
19.9.2010
10:30
LH076
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Milan Letev
,
Petr Kremláček
,
Podzim - 12. kolo
28.9.2010
08:00
LH079
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
28.9.2010
13:00
LH080
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Jakub Prokopec
,
Karolína Kloudová
,
28.9.2010
09:00
LH081
Sokol Nové Bránice
-
HK Královo Pole
Václav Horáček
,
Petr Kremláček
,
28.9.2010
09:00
LH082
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Jiří Novotný
,
Zdenek Teller
,
28.9.2010
10:30
LH084
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Veselí A
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Podzim - 13. kolo
31.10.2010
08:00
LH085
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Juliánov
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
25.9.2010
14:30
LH086
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Veselí B
Milan Letev
,
31.10.2010
14:30
LH088
HK Královo Pole
-
SHC Maloměřice
Petr Směja
,
Tomáš Kubát
,
31.10.2010
09:00
LH089
HK Ivančice
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Jurečka
,
Filip Procházka
,
30.10.2010
08:00
LH090
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Radovan Grimm
,
Karolína Kloudová
,
Jaro - 14. kolo
4.6.2011
09:30
LH092
Sokol Juliánov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
4.6.2011
08:00
LH094
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Daniel Zourek
,
5.6.2011
09:00
LH095
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
David Šlezingr
,
12.6.2011
16:00
LH097
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Veselí B
Zdenek Teller
,
František Nesrsta
,
20.5.2011
16:30
LH098
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Jaro - 15. kolo
9.6.2011
16:30
LH099
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Ladislav Dvořák
,
Radovan Grimm
,
12.6.2011
13:00
LH100
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Veselí A
Zdenek Teller
,
František Nesrsta
,
29.5.2011
16:30
LH101
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Veselí B
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
12.6.2011
11:00
LH103
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
David Turczyk
,
Lukáš Burčík
,
11.6.2011
09:00
LH105
SK Kuřim
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
David Šlezingr
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 16. kolo
2.6.2011
16:30
LH106
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
28.5.2011
13:30
LH107
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Bránice
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
19.6.2011
12:00
LH110
Sokol Nové Veselí B
-
HK Ivančice
Zdeněk Řeháček
,
Štěpán Šůstek
,
29.5.2011
13:30
LH111
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Veselí A
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
29.5.2011
13:00
LH112
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Lucie Zbožínková
,
Roman Bauer
,
Jaro - 17. kolo
15.6.2011
18:15
LH113
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jindřich Berger
,
David Turczyk
,
21.5.2011
13:00
LH114
Sokol Telnice
-
HK Královo Pole
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
19.6.2011
09:00
LH115
Sokol Nové Veselí A
-
HK Ivančice
Zdeněk Řeháček
,
Štěpán Šůstek
,
19.3.2011
13:00
LH116
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Veselí B
Radovan Grimm
,
Jakub Prokopec
,
19.6.2011
09:00
LH118
SHC Maloměřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Drahoslav Kremláček
,
Zdenek Teller
,
29.5.2011
09:30
LH119
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Tomáš Kubát
,
Radovan Grimm
,
Jaro - 18. kolo
8.6.2011
17:00
LH120
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Daniel Zourek
,
20.3.2011
09:00
LH121
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
David Turczyk
,
Lukáš Burčík
,
19.3.2011
08:00
LH124
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Veselí A
Radovan Grimm
,
Jakub Prokopec
,
19.3.2011
13:30
LH125
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.3.2011
16:00
LH126
HK Královo Pole
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Jaroslav Hanych
,
Jaro - 19. kolo
19.5.2011
17:00
LH127
Sokol Juliánov
-
HK Královo Pole
David Turczyk
,
Břetislav Jurečka
,
27.3.2011
13:00
LH128
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.3.2011
13:00
LH129
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
3.4.2011
11:00
LH131
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Veselí B
Josef Škroch
,
Daniel Douda
,
27.3.2011
08:00
LH133
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 20. kolo
31.3.2011
16:45
LH134
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
Petr Směja
,
10.4.2011
12:00
LH136
Sokol Nové Veselí B
-
SK Kuřim
Jakub Prokopec
,
Jiří Prudký
,
3.4.2011
08:00
LH137
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Veselí A
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
3.4.2011
13:00
LH139
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
2.4.2011
12:00
LH140
HK Ivančice
-
HK Královo Pole
Roman Bauer
,
Drahoslav Kremláček
,
Jaro - 21. kolo
9.4.2011
09:30
LH141
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice
Břetislav Jurečka
,
František Nesrsta
,
10.4.2011
16:00
LH142
HK Královo Pole
-
Tatran Bohunice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
10.4.2011
13:00
LH144
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radovan Grimm
,
Ladislav Dvořák
,
10.4.2011
09:00
LH145
Sokol Nové Veselí A
-
SK Kuřim
Jakub Prokopec
,
Jiří Prudký
,
17.4.2011
12:00
LH146
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Nové Veselí B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 22. kolo
1.5.2011
10:45
LH149
Sokol Nové Veselí B
-
SHC Maloměřice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
17.4.2011
09:00
LH150
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Nové Veselí A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
17.4.2011
10:00
LH151
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Milan Letev
,
Drahoslav Kremláček
,
17.4.2011
13:00
LH152
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Matuška
,
Tomáš Kubát
,
16.4.2011
08:00
LH154
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 23. kolo
30.4.2011
08:00
LH155
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
1.5.2011
14:30
LH157
HK Královo Pole
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.5.2011
13:00
LH158
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
1.5.2011
13:00
LH159
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Jakub Prokopec
,
Tomáš Kubát
,
1.5.2011
08:00
LH160
Sokol Nové Veselí A
-
SHC Maloměřice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 24. kolo
21.5.2011
18:00
LH162
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Veselí B
Tomáš Kubát
,
Břetislav Jurečka
,
8.5.2011
00:00
LH164
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Oldřich Knoz
,
David Komárek
,
8.5.2011
12:00
LH165
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
František Nesrsta
,
Roman Bauer
,
8.5.2011
10:00
LH166
SK Kuřim
-
HK Královo Pole
Daniel Douda
,
Daniel Zourek
,
7.5.2011
09:00
LH167
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
Jaro - 25. kolo
14.5.2011
08:00
LH170
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Břetislav Jurečka
,
Jaroslav Hanych
,
14.5.2011
14:00
LH171
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
15.5.2011
14:30
LH172
HK Královo Pole
-
Sokol Nové Bránice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
25.5.2011
18:15
LH173
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Kubát
,
Jindřich Berger
,
15.5.2011
09:00
LH175
Sokol Nové Veselí A
-
Sokol Nové Veselí B
Stanislav Chalupa
,
Štěpán Šůstek
,
Jaro - 26. kolo
21.5.2011
15:00
LH176
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Veselí A
Tomáš Kubát
,
Břetislav Jurečka
,
20.5.2011
19:15
LH177
Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Telnice
Štěpán Šůstek
,
Stanislav Chalupa
,
22.5.2011
09:00
LH179
SHC Maloměřice
-
HK Královo Pole
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
22.5.2011
12:00
LH180
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
20.5.2011
16:30
LH181
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Natálie Továrková
,
Michal Hanák
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.