Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.3. 18:00
LA071
Tišnov - Bohunice B
28 : 25
20.3. 14:30
LA049
Třešť - Brno IV
28 : 20
28.11. 17:00
LA043
Třešť - Nové Bránice
29 : 29
10.10. 15:00
LA013
Brno IV - HK Ivančice B
24 : 30
26.9. 10:30
LA003
Nové Bránice - Tišnov
24 : 13
Divize mužů
21.5. 19:00
LB045
Brno B - Bystřice n.P.
27 : 24
9.4. 19:00
LB035
Brno B - SHC Maloměřice B
42 : 27
3.4. 11:00
LB039
Hostěrádky - Brno B
22 : 28
26.11. 20:00
LB025
Brno B - Juliánov B
32 : 19
20.11. 18:30
LB023
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
30 : 26
5.11. 20:00
LB017
Brno B - SK Kuřim C
40 : 19
3.10. 11:00
LB006
Bystřice n.P. - SK Kuřim C
28 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:45
LF161
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 34
24.5. 18:00
LF177
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
3.4. 09:00
LF136
Újezd u Brna - SK Kuřim
8 : 15
31.3. 18:00
LF134
Juliánov - SHC Maloměřice
19 : 30
7.11. 16:00
LF036
HK KP Brno - Juliánov
50 : 13
31.10. 16:00
LF088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
44 : 11
31.10. 09:20
LF085
N. Veselí - Juliánov
40 : 4
26.9. 12:00
LF003
Nové Bránice - Bohunice
22 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
31.3. 16:45
LH134
Juliánov - SHC Maloměřice
12 : 3
31.3. 16:45
LH134
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 11
22.11. 17:00
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice
2 : 10
22.11. 17:00
LH004
SHC Maloměřice - Ivančice
5 : 23
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
4 : 6
7.11. 14:30
LH036
HK KP Brno - Juliánov
14 : 17
31.10. 14:30
LH088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
14 : 3
31.10. 14:30
LH088
HK KP Brno - SHC Maloměřice
30 : 4
31.10. 10:30
LH071
N. Veselí B - Juliánov
7 : 7
31.10. 10:30
LH071
N. Veselí B - Juliánov
11 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.