Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Podzim - 1. kolo
25.9.2010
17:00
LA001
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Tatran Bohunice B
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
26.9.2010
17:00
LA002
SK Kuřim B
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
26.9.2010
10:30
LA003
Sokol Nové Bránice
-
SK HC Tišnov
Jiří Bubeníček
,
Petr Směja
,
26.9.2010
17:00
LA004
Sokol Brno IV
-
Slavoj Třešť
Zdenek Teller
,
Jakub Prokopec
,
25.9.2010
17:00
LA005
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Újezd u Brna
Jakub Prokopec
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 2. kolo
3.10.2010
17:00
LA006
Tatran Bohunice B
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
3.10.2010
18:00
LA007
Slavoj Třešť
-
Sokol Dolní Cerekev
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
3.10.2010
17:00
LA008
SK HC Tišnov
-
Sokol Brno IV
Daniel Douda
,
Zdenek Teller
,
1.10.2010
19:00
LA009
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Bubeníček
,
Zdenek Teller
,
2.10.2010
17:00
LA010
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SK Kuřim B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim - 3. kolo
10.10.2010
18:15
LA011
SK Kuřim B
-
Tatran Bohunice B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.10.2010
10:30
LA012
Sokol Nové Bránice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
10.10.2010
15:00
LA013
Sokol Brno IV
-
HK Ivančice B
Jiří Bubeníček
,
Petr Směja
,
9.10.2010
17:00
LA014
Sokol Dolní Cerekev
-
SK HC Tišnov
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
10.10.2010
10:30
LA015
Sokol Újezd u Brna
-
Slavoj Třešť
Aleš Bujnoch
,
František Nesrsta
,
Podzim - 4. kolo
17.10.2010
17:00
LA016
Tatran Bohunice B
-
Slavoj Třešť
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
17.10.2010
17:00
LA017
SK HC Tišnov
-
Sokol Újezd u Brna
Oldřich Knoz
,
David Komárek
,
16.10.2010
18:45
LA018
HK Ivančice B
-
Sokol Dolní Cerekev
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
16.10.2010
17:00
LA019
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Brno IV
Vítězslav Dalajka
,
Roman Zmeškal
,
17.10.2010
18:45
LA020
SK Kuřim B
-
Sokol Nové Bránice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 5. kolo
24.10.2010
10:30
LA021
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice B
Jiří Novotný
,
Václav Horáček
,
24.10.2010
15:00
LA022
Sokol Brno IV
-
SK Kuřim B
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
23.10.2010
17:00
LA023
Sokol Dolní Cerekev
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jiří Bubeníček
,
Stanislav Chalupa
,
24.10.2010
10:30
LA024
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Michal Hanák
,
Václav Horáček
,
24.10.2010
17:00
LA025
Slavoj Třešť
-
SK HC Tišnov
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim - 6. kolo
7.11.2010
17:00
LA026
Tatran Bohunice B
-
SK HC Tišnov
Jakub Prokopec
,
Milan Letev
,
6.11.2010
18:45
LA027
HK Ivančice B
-
Slavoj Třešť
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.11.2010
17:00
LA028
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Újezd u Brna
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
7.11.2010
17:00
LA029
SK Kuřim B
-
Sokol Dolní Cerekev
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
7.11.2010
10:30
LA030
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Brno IV
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Podzim - 7. kolo
9.11.2010
19:30
LA031
Tatran Bohunice B
-
Sokol Brno IV
David Šlezingr
,
Jiří Prudký
,
13.11.2010
17:00
LA032
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
28.9.2010
10:30
LA033
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim B
Michal Krist
,
Petr Příhoda
,
13.11.2010
16:30
LA034
Slavoj Třešť
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
14.11.2010
17:00
LA035
SK HC Tišnov
-
HK Ivančice B
František Nesrsta
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim - 8. kolo
21.11.2010
17:00
LA036
Tatran Bohunice B
-
HK Ivančice B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.11.2010
17:00
LA037
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
SK HC Tišnov
Jakub Prokopec
,
Filip Procházka
,
21.11.2010
18:45
LA038
SK Kuřim B
-
Slavoj Třešť
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
28.10.2010
10:30
LA039
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Bubeníček
,
Jakub Prokopec
,
28.10.2010
15:00
LA040
Sokol Brno IV
-
Sokol Dolní Cerekev
Jakub Prokopec
,
Jiří Bubeníček
,
Podzim - 9. kolo
27.11.2010
17:00
LA041
Sokol Dolní Cerekev
-
Tatran Bohunice B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
19.9.2010
10:30
LA042
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Brno IV
Jiří Bubeníček
,
Zdenek Teller
,
28.11.2010
17:00
LA043
Slavoj Třešť
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Jindřich Berger
,
28.11.2010
17:00
LA044
SK HC Tišnov
-
SK Kuřim B
Zdenek Teller
,
Roman Bauer
,
27.11.2010
18:45
LA045
HK Ivančice B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Jakub Prokopec
,
Jiří Matuška
,
Jaro - 10. kolo
1.5.2011
17:00
LA046
Tatran Bohunice B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Otakar Bujnoch
,
Kateřina Zbranková
,
30.4.2011
12:55
LA047
HK Ivančice B
-
SK Kuřim B
Martin Steiger
,
Pavel Malinek
,
1.5.2011
17:00
LA048
SK HC Tišnov
-
Sokol Nové Bránice
Jan Kosmák
,
David Šlezingr
,
20.3.2011
14:30
LA049
Slavoj Třešť
-
Sokol Brno IV
Jakub Prokopec
,
Petr Směja
,
1.5.2011
10:30
LA050
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Dolní Cerekev
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 11. kolo
8.5.2011
10:30
LA051
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice B
Tomáš Bubeníček
,
Jakub Prokopec
,
7.5.2011
17:00
LA052
Sokol Dolní Cerekev
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2011
17:00
LA053
Sokol Brno IV
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
8.5.2011
10:30
LA054
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
František Nesrsta
,
Roman Bauer
,
8.5.2011
17:00
LA055
SK Kuřim B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Daniel Douda
,
Jan Kosmák
,
Jaro - 12. kolo
15.5.2011
11:00
LA056
Tatran Bohunice B
-
SK Kuřim B
14.5.2011
15:00
LA057
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Nové Bránice
Milan Letev
,
David Turczyk
,
14.5.2011
17:00
LA058
HK Ivančice B
-
Sokol Brno IV
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
15.5.2011
17:00
LA059
SK HC Tišnov
-
Sokol Dolní Cerekev
Michal Hanák
,
David Šlezingr
,
14.5.2011
17:00
LA060
Slavoj Třešť
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Břetislav Jurečka
,
Jaro - 13. kolo
21.5.2011
17:00
LA061
Slavoj Třešť
-
Tatran Bohunice B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
22.5.2011
14:00
LA062
Sokol Újezd u Brna
-
SK HC Tišnov
Břetislav Jurečka
,
Michal Hanák
,
21.5.2011
17:00
LA063
Sokol Dolní Cerekev
-
HK Ivančice B
Milan Letev
,
Jiří Prudký
,
22.5.2011
17:00
LA064
Sokol Brno IV
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Michal Hanák
,
Břetislav Jurečka
,
22.5.2011
10:30
LA065
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim B
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
Jaro - 14. kolo
29.5.2011
17:00
LA066
Tatran Bohunice B
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
29.5.2011
17:00
LA067
SK Kuřim B
-
Sokol Brno IV
Stanislav Chalupa
,
Daniel Douda
,
28.5.2011
17:00
LA068
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Sokol Dolní Cerekev
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
29.5.2011
10:30
LA069
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Jaroslav Hanych
,
Jindřich Berger
,
29.5.2011
17:00
LA070
SK HC Tišnov
-
Slavoj Třešť
Radovan Grimm
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 15. kolo
27.3.2011
18:00
LA071
SK HC Tišnov
-
Tatran Bohunice B
Petr Směja
,
Michal Hanák
,
26.3.2011
17:30
LA072
Slavoj Třešť
-
HK Ivančice B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.3.2011
10:30
LA073
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Filip Procházka
,
Jakub Prokopec
,
26.3.2011
17:00
LA074
Sokol Dolní Cerekev
-
SK Kuřim B
Břetislav Jurečka
,
Michal Hanák
,
27.3.2011
17:00
LA075
Sokol Brno IV
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 16. kolo
3.4.2011
17:00
LA076
Sokol Brno IV
-
Tatran Bohunice B
Jiří Prudký
,
Jakub Prokopec
,
3.4.2011
10:30
LA077
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Dolní Cerekev
Jiří Prudký
,
Jakub Prokopec
,
3.4.2011
17:00
LA078
SK Kuřim B
-
Sokol Újezd u Brna
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
2.4.2011
17:00
LA079
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
Slavoj Třešť
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
2.4.2011
18:45
LA080
HK Ivančice B
-
SK HC Tišnov
Roman Bauer
,
Daniela Radová
,
Jaro - 17. kolo
9.4.2011
18:45
LA081
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice B
Jakub Prokopec
,
Ladislav Planka
,
10.4.2011
17:00
LA082
SK HC Tišnov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí B
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
9.4.2011
18:00
LA083
Slavoj Třešť
-
SK Kuřim B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
10.4.2011
10:30
LA084
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
9.4.2011
17:00
LA085
Sokol Dolní Cerekev
-
Sokol Brno IV
Zdenek Teller
,
Václav Horáček
,
Jaro - 18. kolo
17.4.2011
17:00
LA086
Tatran Bohunice B
-
Sokol Dolní Cerekev
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
17.4.2011
17:00
LA087
Sokol Brno IV
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
17.4.2011
10:30
LA088
Sokol Nové Bránice
-
Slavoj Třešť
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
17.4.2011
17:00
LA089
SK Kuřim B
-
SK HC Tišnov
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
16.4.2011
17:00
LA090
TJ Sokol Velké Meziříčí B
-
HK Ivančice B
Pavel Malinek
,
Martin Steiger
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.