Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.4. 17:00
AE109
Ivančice - H.Brod
37 : 24
2.liga starších dorostenců M
30.4. 10:00
AI122
Hranice - Litovel
34 : 26
10.4. 14:30
AI110
Luhačovice - V. Bystřice
20 : 38
20.3. 10:30
AI095
Hranice - Vsetín
45 : 18
13.2. 14:30
AI070
V. Bystřice - Maloměřice
41 : 13
28.11. 14:00
AI054
Hranice - Luhačovice
50 : 9
17.10. 11:00
AI021
Zlín - Hranice
33 : 28
1.liga mladších dorostenců M
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
28.11. 12:30
AK054
Hranice - Zubří
25 : 43
17.10. 09:00
AK021
Zlín - Hranice
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 15:00
AM109
HK Ivančice - Kostelec n.H.
29 : 25
Žákovská liga starších žáků
6.3. 16:24
AO139
Talent A - N. Veselí
29 : 18
6.3. 15:48
AO138
Zubří A - Jablonec
14 : 16
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:36
AO136
HK KP Brno - Talent A
17 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 12:48
AO133
Jablonec - HK KP Brno
18 : 14
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
6.3. 09:12
AO127
Talent A - Jablonec
17 : 13
6.3. 08:00
AO125
HK KP Brno - N. Veselí
18 : 17
2.liga žen M
14.5. 11:30
AT131
Veselí B - Olomouc
19 : 24
8.5. 17:00
AT122
Olomouc - Kunovice
23 : 23
20.2. 17:00
AT069
Olomouc - Bohunice
31 : 33
7.11. 13:15
AT046
Veselí B - HSK Vlčnov
31 : 22
6.11. 15:00
AT045
Kunovice - Měnín
40 : 11
30.10. 16:00
AT040
HSK Vlčnov - Kunovice
21 : 30
10.10. 17:00
AT021
Olomouc - Karviná
18 : 23
18.9. 13:00
AT012
Kunovice - Veselí B
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.