Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.4. 13:00
AE126
Zlín - Juliánov
39 : 27
17.4. 15:00
AE120
Bohunice - Ivančice
21 : 26
3.4. 15:00
AE105
SK Kuřim - Zlín
32 : 29
6.3. 17:00
AE088
Juliánov - Bohunice
22 : 21
27.2. 18:00
AE084
Sokolnice - Telnice
33 : 30
10.10. 12:00
AE014
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
2.liga mužů SM
13.2. 10:30
AF069
Holešov - Havířov
27 : 22
14.11. 11:00
AF037
Napajedla - Přerov "B"
38 : 27
16.10. 13:00
AF019
Přerov "B" - Polanka
33 : 30
2.liga starších dorostenců M
30.4. 11:00
AI126
Zlín - Rožnov p/R
42 : 31
20.2. 15:30
AI076
Hranice - Maloměřice
57 : 24
16.10. 11:00
AI019
Přerov - Polanka
13 : 27
10.10. 16:30
AI014
Prostějov - Litovel
37 : 41
1.liga mladších dorostenců M
30.4. 09:00
AK126
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 31
20.2. 14:00
AK076
Hranice - Maloměřice
32 : 19
2.liga mladších dorostenců M
14.11. 09:00
AM037
Napajedla - Kostelec n.H.
17 : 26
2.liga žen M
20.11. 13:00
AT056
Kunovice - Olomouc
31 : 22
3.10. 11:15
AT018
HSK Vlčnov - Měnín
43 : 13
1.liga mladších dorostenek M
20.11. 15:00
AX056
Kunovice - Poruba
16 : 32
3.10. 09:30
AX018
Vlčnov - Olomouc
23 : 28
Jihomoravská liga mužů
17.4. 17:00
LA086
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
3.4. 17:00
LA078
SK Kuřim B - Újezd u Brna
32 : 24
Divize mužů
3.4. 13:00
LB037
SK Kuřim C - Juliánov B
27 : 39
Středomoravská liga muži
4.6. 16:00
OA125
Žeravice - U.Hradiště
19 : 23
8.5. 10:30
OA101
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
11.9. 17:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Droždín
28 : 21
Divize starších žaček
4.6. 13:30
OM030
Žeravice - Hodonín
26 : 20
Divize mladších žáků
4.6. 14:45
OP030
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
8.5. 09:00
OP016
Házená Uničov - Žeravice
12 : 11
Středomoravská liga mladších žaček
4.6. 12:30
OS030
Žeravice - Hodonín
12 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.