Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Vlastimil Vaverka
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
7.5. 15:00
AE132
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 34
30.4. 10:30
AE122
Ivančice - V. Meziříčí
21 : 17
16.4. 15:00
AE119
V. Meziříčí - Hustopeče
24 : 32
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
2.4. 15:00
AE106
V. Meziříčí - Telnice
27 : 24
26.3. 14:00
AE100
Zlín - V. Meziříčí
32 : 25
19.3. 15:00
AE093
V. Meziříčí - Juliánov
28 : 32
5.3. 11:00
AE089
Maloměřice - V. Meziříčí
28 : 27
26.2. 15:00
AE080
V. Meziříčí - Prostějov
40 : 28
20.2. 15:30
AE078
SK Kuřim - V. Meziříčí
31 : 29
13.2. 15:00
AE067
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 33
12.12. 15:00
AE066
Bohunice - V. Meziříčí
26 : 26
4.12. 15:00
AE056
V. Meziříčí - Ivančice
31 : 25
28.11. 10:30
AE053
Hustopeče - V. Meziříčí
34 : 31
20.11. 15:00
AE045
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 31
14.11. 17:00
AE040
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
6.11. 15:00
AE034
V. Meziříčí - Zlín
33 : 31
24.10. 17:00
AE027
Juliánov - V. Meziříčí
18 : 27
16.10. 15:00
AE023
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 29
10.10. 12:00
AE014
Prostějov - V. Meziříčí
28 : 22
2.10. 15:00
AE012
V. Meziříčí - SK Kuřim
26 : 27
25.9. 15:00
AE001
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 16
2.liga mladších dorostenců M
16.10. 09:00
AM023
Velké Meziříčí - Napajedla
49 : 17
2.10. 09:00
AM012
Velké Meziříčí - STM Olomouc
25 : 17
25.9. 13:00
AM001
Velké Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 18
Český pohár mužů
5.9. 16:30
AN010
Hr.Králové - V. Meziříčí
30 : 26
1.liga mladších dorostenek M
14.5. 11:00
AX128
V. Meziříčí - Vlčnov
31 : 27
16.4. 11:00
AX114
V. Meziříčí - Otrokovice
21 : 36
2.4. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 27
20.11. 11:00
AX060
V. Meziříčí - Karviná
28 : 26
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.