Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Pokorný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.7.2013
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
7.5. 11:00
AG127
Bohunice - Talent Plzeň
29 : 28
1.5. 15:00
AG121
Zubří - Bohunice
45 : 31
16.4. 11:00
AG115
Bohunice - Frýdek-Místek
30 : 28
9.4. 15:00
AG109
Náchod - Bohunice
26 : 23
2.4. 11:00
AG103
Bohunice - Jičín
17 : 30
26.3. 09:00
AG097
Kopřivnice - Bohunice
38 : 23
19.3. 11:00
AG091
Bohunice - Třeboň
33 : 21
6.3. 14:30
AG085
N.Veselí - Bohunice
30 : 20
26.2. 11:00
AG079
Bohunice - Karviná
18 : 32
20.2. 15:00
AG073
Ostrava - Bohunice
28 : 25
12.2. 11:00
AG067
Bohunice - Dukla
32 : 28
12.12. 13:00
AG061
Talent Plzeň - Bohunice
33 : 23
4.12. 17:00
AG055
Bohunice - Zubří
26 : 35
27.11. 11:00
AG049
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 25
20.11. 11:00
AG043
Bohunice - Náchod
36 : 34
13.11. 16:00
AG037
Jičín - Bohunice
26 : 21
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
24.10. 14:30
AG025
Třeboň - Bohunice
34 : 32
16.10. 11:00
AG019
Bohunice - N.Veselí
31 : 30
10.10. 15:00
AG013
Karviná - Bohunice
39 : 23
2.10. 11:00
AG007
Bohunice - Ostrava
25 : 30
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 13:00
AK121
Zubří - Brno
32 : 21
26.3. 11:00
AK097
Kopřivnice - Brno
39 : 21
6.11. 15:00
AK031
Brno - Kopřivnice
16 : 34
1.liga mladších dorostenek M
20.3. 10:00
AX091
Zlín - Bohunice
31 : 25
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.