Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Renata Gerychová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2013
Koučovaná utkání
1.liga žen
14.5. 10:00
AR127
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
8.5. 19:00
AR121
Slavia j. - Zlín j.
28 : 28
1.5. 11:00
AR115
Zlín j. - Č.Budějovice
32 : 16
16.4. 10:00
AR109
Poruba B - Zlín j.
24 : 32
9.4. 14:00
AR103
Zlín j. - Otrokovice
23 : 26
2.4. 12:30
AR097
HC Plzeň - Zlín j.
25 : 20
20.3. 12:00
AR091
Zlín j. - SVŠ Plzeň A
32 : 21
13.3. 14:30
AR085
Olomouc j. - Zlín j.
24 : 24
6.3. 14:00
AR079
Zlín j. - Kobylisy
27 : 19
27.2. 15:15
AR073
Astra - Zlín j.
22 : 27
19.2. 12:00
AR067
Zlín j. - Liberec
31 : 22
13.2. 13:00
AR061
H.Brod - Zlín j.
24 : 30
6.11. 16:00
AR043
Zlín j. - Poruba B
40 : 19
28.10. 11:00
AR037
Otrokovice - Zlín j.
18 : 17
24.10. 16:00
AR031
Zlín j. - HC Plzeň
39 : 21
16.10. 15:00
AR025
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
17 : 21
9.10. 10:30
AR019
Zlín j. - Olomouc j.
45 : 27
3.10. 15:30
AR013
Kobylisy - Zlín j.
26 : 27
19.9. 13:00
AR007
Zlín j. - Astra
38 : 19
12.9. 14:00
AR001
Liberec - Zlín j.
12 : 29
Český pohár žen
25.10. 15:30
AY020
Zlín j. - Zlín
18 : 35
28.9. 09:30
AY015
Karviná - Zlín j.
18 : 28
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.