Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Luděk Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1964
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.8.2013
Koučovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
25.9. 17:00
LA005
D. Cerekev - Újezd u Brna
31 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
12.6. 09:00
LF101
Újezd u Brna - HK KP Brno
23 : 27
5.6. 14:30
LF097
Sokolnice - Újezd u Brna
26 : 43
31.5. 17:45
LF161
Újezd u Brna - D. Cerekev
32 : 34
24.5. 18:00
LF177
Újezd u Brna - Telnice
24 : 36
15.5. 10:30
LF175
N. Veselí - Újezd u Brna
64 : 4
8.5. 09:00
LF116
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 52
7.5. 11:00
LF162
Juliánov - Újezd u Brna
27 : 21
10.4. 09:00
LF146
Újezd u Brna - Nové Bránice
23 : 31
3.4. 09:00
LF136
Újezd u Brna - SK Kuřim
8 : 15
27.3. 09:00
LF131
Újezd u Brna - V. Meziříčí
21 : 27
27.11. 09:30
LF058
SHC Maloměřice - Újezd u Brna
29 : 14
31.10. 14:30
LF086
Telnice - Újezd u Brna
36 : 24
28.10. 09:00
LF055
Nové Bránice - Újezd u Brna
30 : 24
23.10. 12:20
LF010
HK KP Brno - Újezd u Brna
50 : 16
16.10. 13:00
LF025
Bohunice - Újezd u Brna
51 : 30
10.10. 09:00
LF019
Újezd u Brna - Ivančice
30 : 39
1.10. 17:00
LF006
Újezd u Brna - Sokolnice
39 : 20
28.9. 09:00
LF084
Újezd u Brna - N. Veselí
10 : 25
14.9. 17:30
LF071
Újezd u Brna - Juliánov
34 : 21
11.9. 15:30
LF070
D. Cerekev - Újezd u Brna
35 : 36
Zimní pohár
15.1. 19:00
LZP009
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
15.1. 17:30
LZP008
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.