Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
David Kučera
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2014
Koučovaná utkání
1.liga žen
14.5. 10:00
AR127
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
7.5. 13:00
AR126
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 24
1.5. 15:00
AR116
Otrokovice - H.Brod
27 : 25
16.4. 13:00
AR113
H.Brod - SVŠ Plzeň A
26 : 21
10.4. 15:30
AR105
Kobylisy - H.Brod
25 : 21
2.4. 15:00
AR100
H.Brod - Liberec
30 : 32
20.3. 13:00
AR094
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
12.3. 13:00
AR087
H.Brod - Poruba B
35 : 32
6.3. 10:10
AR083
HC Plzeň - H.Brod
29 : 22
26.2. 13:00
AR074
H.Brod - Olomouc j.
30 : 31
19.2. 15:30
AR072
Astra - H.Brod
18 : 18
13.2. 13:00
AR061
H.Brod - Zlín j.
24 : 30
21.11. 17:00
AR060
Č.Budějovice - H.Brod
27 : 27
13.11. 13:00
AR050
H.Brod - Otrokovice
27 : 27
6.11. 15:00
AR047
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
30.10. 13:00
AR039
H.Brod - Kobylisy
23 : 29
23.10. 17:00
AR034
Liberec - H.Brod
20 : 22
16.10. 15:00
AR028
H.Brod - Slavia j.
30 : 39
9.10. 13:00
AR021
Poruba B - H.Brod
30 : 31
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
19.9. 14:30
AR008
Olomouc j. - H.Brod
23 : 27
11.9. 13:00
AR006
H.Brod - Astra
27 : 17
1.liga starších dorostenek
7.5. 15:00
AU126
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
16.4. 15:00
AU113
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
10.4. 11:30
AU105
Kobylisy - H.Brod
27 : 29
2.4. 11:00
AU100
H.Brod - Písek
30 : 22
20.3. 11:00
AU094
Slavia - H.Brod
31 : 29
12.3. 15:00
AU087
H.Brod - Poruba
27 : 25
6.3. 11:50
AU083
HC Plzeň - H.Brod
20 : 30
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.