Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
Jan Lattenberg
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
191
Starty
2.liga mužů JM
16.04. [AE117]
Prostějov - Telnice
30 : 25
0 branek
27.03. [AE099]
Telnice - Bohunice
26 : 25
2 branek
19.03. [AE095]
Ivančice - Telnice
33 : 25
2 branek
06.03. [AE086]
Telnice - Hustopeče
25 : 40
2 branek
27.02. [AE084]
Sokolnice - Telnice
33 : 30
2 branek
19.02. [AE073]
Telnice - H.Brod
31 : 32
6 branek
13.02. [AE072]
Telnice - Zlín
29 : 38
1 branek
05.12. [AE059]
Maloměřice - Telnice
40 : 30
9 branek
28.11. [AE051]
Telnice - Prostějov
30 : 30
0 branek
21.11. [AE046]
SK Kuřim - Telnice
42 : 37
7 branek
14.11. [AE040]
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2 branek
07.11. [AE033]
Bohunice - Telnice
31 : 22
1 branek
24.10. [AE029]
Telnice - Ivančice
24 : 23
2 branek
17.10. [AE020]
Hustopeče - Telnice
30 : 29
10 branek
02.10. [AE007]
H.Brod - Telnice
31 : 21
1 branek
26.09. [AE006]
Zlín - Telnice
47 : 35
5 branek
Jihomoravská liga mužů
29.05. [LA069]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
23 : 28
8 branek
22.05. [LA062]
Újezd u Brna - Tišnov
30 : 29
10 branek
14.05. [LA060]
Třešť - Újezd u Brna
29 : 39
18 branek
08.05. [LA051]
Újezd u Brna - Bohunice B
28 : 24
6 branek
01.05. [LA050]
Újezd u Brna - D. Cerekev
20 : 13
6 branek
17.04. [LA087]
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
6 branek
10.04. [LA084]
Újezd u Brna - Nové Bránice
33 : 33
7 branek
03.04. [LA078]
SK Kuřim B - Újezd u Brna
32 : 24
8 branek
27.03. [LA073]
Újezd u Brna - V. Meziříčí B
37 : 20
8 branek
06.11. [LA028]
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
27 : 37
7 branek
24.10. [LA024]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
21 : 18
6 branek
17.10. [LA017]
Tišnov - Újezd u Brna
30 : 36
8 branek
10.10. [LA015]
Újezd u Brna - Třešť
36 : 28
9 branek
03.10. [LA006]
Bohunice B - Újezd u Brna
30 : 29
6 branek
Další
Předchozí kola
Dolní Cerekev - výsledky
video
online
D. Cerekev - SK Kuřim
32 : 28
video
online
SK Kuřim - Brno B
27 : 44
video
online
Brno B - D. Cerekev
29 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Brno B
2
2
0
0
73 : 45
4
2
D. Cerekev
2
1
0
1
50 : 57
2
3
SK Kuřim
2
0
0
2
55 : 76
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.