Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Kval. skupina 1
Kval. skupina 2
Kval. skupina 3
Krajské školní ligy
David Krahulec
Post
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
207
Starty
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
3 branek
08.05. [AB131]
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
1 branek
01.05. [AB123]
Chodov - Karviná jun.
31 : 24
5 branek
03.04. [AB105]
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
4 branek
16.03. [AB068]
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
0 branek
27.02. [AB079]
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
5 branek
11.12. [AB065]
Náchod - Karviná jun.
30 : 17
4 branek
05.12. [AB057]
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
2 branek
07.11. [AB035]
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
4 branek
24.10. [AB026]
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
1 branek
17.10. [AB024]
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
1 branek
10.10. [AB013]
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
3 branek
26.09. [AB002]
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
6 branek
1.liga starších dorostenců
08.05. [AG131]
Karviná - Náchod
37 : 18
6 branek
30.04. [AG123]
Kopřivnice - Karviná
27 : 32
7 branek
17.04. [AG118]
Karviná - N.Veselí
34 : 25
7 branek
10.04. [AG112]
Ostrava - Karviná
21 : 29
9 branek
03.04. [AG105]
Karviná - Talent Plzeň
28 : 28
9 branek
19.03. [AG092]
Karviná - Jičín
39 : 39
8 branek
06.03. [AG090]
Třeboň - Karviná
29 : 37
9 branek
26.02. [AG079]
Bohunice - Karviná
18 : 32
8 branek
20.02. [AG078]
Karviná - Dukla
41 : 39
8 branek
13.02. [AG068]
Zubří - Karviná
23 : 38
8 branek
11.12. [AG065]
Náchod - Karviná
27 : 34
9 branek
05.12. [AG057]
Karviná - Kopřivnice
38 : 31
6 branek
28.11. [AG052]
N.Veselí - Karviná
27 : 29
5 branek
21.11. [AG046]
Karviná - Ostrava
40 : 21
8 branek
14.11. [AG039]
Talent Plzeň - Karviná
25 : 29
13 branek
07.11. [AG035]
Karviná - Frýdek-Místek
39 : 29
6 branek
24.10. [AG026]
Jičín - Karviná
36 : 31
5 branek
Další
Předchozí kola
Ivančice - výsledky
video
online
Ivančice - Juliánov
29 : 28
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
20 : 30
video
online
Újezd u Brna - Ivančice
23 : 44
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
2
2
0
0
73 : 51
4
2
Újezd u Brna
2
1
0
1
53 : 64
2
3
Juliánov
2
0
0
2
48 : 59
0
Tabulka střelců
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
19
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
7
Jakub Zouhar
Sokol Hostěrádky
5
Tomáš Kubát
Sokol Újezd u Brna
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kameník
Sokol Dolní Cerekev
10
Pavel Rýdlo
Sokol Nové Bránice
8
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.