Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Pavel Brabec
HK Ivančice B
2 - 0 - 0 - 1
Libor Březina
HK Ivančice B
2 - 0 - 0 - 1
Marek Cienciala
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Jan Cvrkal
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Čermák
Sokol Brno IV
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fiala
HK Ivančice B
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Hugo
TJ Sokol Velké Meziříčí B
2 - 0 - 0 - 1
Roman Husák
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Michal Jursa
Sokol Brno IV
2 - 0 - 0 - 1
Martin Kašparec
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříčí B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Klíč
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kopřiva
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Kotoul
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Křivánek
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Ivan Minařík
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Missbach
HK Ivančice B
2 - 0 - 0 - 1
Marcel Miškuf
Tatran Bohunice B
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Paraska
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Antonín Parolek
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Pešek
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
David Pichal
Sokol Brno IV
2 - 0 - 0 - 1
Boris Písařík
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Pivoňka
Slavoj Třešť
2 - 0 - 0 - 1
Jan Pivoňka
Slavoj Třešť
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Rajmic
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Rašovský
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Robert Sára
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Martin Schimmerle
SK Kuřim B
2 - 0 - 0 - 1
Karel Schwarzer
SK HC Tišnov
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Šacher
HK Ivančice B
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Škop
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Radek Tauš
Sokol Brno IV
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Tůma
Slavoj Třešť
2 - 0 - 0 - 1
Filip Vítek
Tatran Bohunice B
2 - 0 - 0 - 1
Richard Braun
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Brtník
Slavoj Třešť
4 - 0 - 0 - 2
Radim Fischer
TJ Sokol Velké Meziříčí B
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Holomek
Sokol Brno IV
4 - 0 - 0 - 2
Radim Jelínek
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.