Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.4. 16:00
AE111
Sokolnice - V. Meziříčí
22 : 33
19.2. 15:00
AE077
Prostějov - Bohunice
24 : 23
13.2. 16:00
AE071
Sokolnice - Juliánov
26 : 23
6.11. 15:00
AE036
Prostějov - Maloměřice
24 : 44
16.10. 15:00
AE023
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 29
2.liga mužů SM
15.5. 17:00
AF091
Přerov "B" - Havířov
31 : 36
16.4. 11:00
AF115
Přerov "B" - L.Zubří
28 : 25
2.4. 14:00
AF105
Olomouc - Paskov
36 : 26
27.3. 14:30
AF099
Vsetín - Zubří jun.
42 : 36
28.11. 10:30
AF054
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
9.10. 18:00
AF013
Olomouc - Přerov "B"
30 : 19
3.10. 10:30
AF009
V. Bystřice - L.Zubří
30 : 22
2.liga starších dorostenců M
16.4. 09:30
AI115
Přerov - Rožnov p/R
25 : 40
2.4. 12:00
AI105
Olomouc - Zlín
24 : 36
30.3. 17:00
AI091
Přerov - Prostějov
27 : 37
27.3. 12:30
AI099
Vsetín - Luhačovice
32 : 33
27.2. 11:45
AI081
Luhačovice - Maloměřice
25 : 19
19.2. 13:00
AI077
Prostějov - Luhačovice
34 : 32
7.11. 14:00
AI032
Hranice - Polanka
36 : 28
6.11. 13:00
AI036
Prostějov - Maloměřice
38 : 32
9.10. 14:00
AI013
Olomouc - Přerov
24 : 31
3.10. 14:30
AI009
V. Bystřice - Rožnov p/R
35 : 26
1.liga mladších dorostenců M
19.2. 17:00
AK077
Prostějov - Zubří
27 : 55
7.11. 12:30
AK032
Hranice - N.Veselí
21 : 28
6.11. 17:00
AK036
Prostějov - Maloměřice
33 : 27
2.liga mladších dorostenců M
9.10. 16:00
AM013
STM Olomouc - Kostelec n.H.
34 : 18
3.10. 12:30
AM009
V. Bystřice - Rožnov
27 : 33
Český pohár mužů
19.9. 09:00
AN048
Zlín - Bystřice p.H.
34 : 29
2.liga žen M
30.4. 11:30
AT118
Veselí B - Měnín
50 : 4
20.2. 15:45
AT072
HSK Vlčnov - Karviná
24 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.