Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
30.4. 13:15
AX118
Veselí n.M. - Olomouc
12 : 32
2.3. 18:00
AX080
Kunovice - Bohunice
19 : 30
20.2. 14:00
AX072
Vlčnov - Karviná
27 : 13
Žákovská liga starších žaček
12.2. 14:50
AZ045
Most - Liberec
12 : 31
12.2. 13:05
AZ044
Veselí n.M. - Most
32 : 17
12.2. 10:10
AZ042
Liberec - Veselí n.M.
22 : 22
12.2. 09:00
AZ041
Zlín "A" - Most
27 : 5
23.1. 14:00
AZ009
H. Brod - Veselí n.M.
15 : 15
23.1. 12:30
AZ007
Písek B - H. Brod
17 : 29
23.1. 11:00
AZ005
H. Brod - J.Hradec A
22 : 18
23.1. 10:15
AZ004
Písek B - Zora Olomouc
12 : 23
23.1. 08:45
AZ002
Zora Olomouc - H. Brod
17 : 11
Jihomoravská liga mužů
16.10. 17:00
LA019
V. Meziříčí B - Brno IV
20 : 37
Středomoravská liga muži
21.5. 16:00
OA112
Žeravice - Dřevohostice
19 : 21
7.5. 10:45
OA098
Zlín B - SK Velká Bystřice B
32 : 27
9.4. 10:00
OA082
Zlín B - Uničov
16 : 25
30.10. 16:00
OA051
Žeravice - Tatran Litovel B
23 : 37
24.10. 12:00
OA045
Bystřice "B" - SK Velká Bystřice B
29 : 28
28.9. 00:00
OA065
Zlín B - Dřevohostice
27 : 25
4.9. 15:00
OA004
U.Hradiště - Kostelec B
32 : 37
Středomoravská liga starších žáků
7.5. 13:45
OJ016
Zlín - Litovel
34 : 18
2.4. 17:30
OJ005
Olomouc - Sokol II.Prostějov
31 : 17
Středomoravská liga starších žaček
14.5. 14:00
OL019
Otrokovice - DHK Uherské Hradiště
23 : 20
30.4. 10:00
OL013
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
24 : 11
Divize starších žaček
7.5. 09:00
OM018
Zlín "B" - Kunovice
33 : 28
Středomoravská liga mladších žáků
7.5. 12:30
ON016
Zlín - Litovel
16 : 23
2.4. 16:00
ON005
Olomouc - Prostějov
14 : 12
Divize mladších žáků
21.5. 14:45
OP023
Žeravice - Senice na Hané
30 : 8
9.4. 08:30
OR008
Zlín "B" - Hranice
16 : 22
3.4. 09:00
OR004
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
20 : 13
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.