Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.11. 13:00
AB046
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
6.11. 13:00
AB033
Bystřice p.H. - Ostrava
33 : 27
23.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
16.10. 17:30
AB021
Náchod - Košutka
27 : 22
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.liga mužů SM
12.12. 10:30
AF064
V. Bystřice - Havířov
31 : 20
17.10. 10:30
AF020
V. Bystřice - Vsetín
28 : 22
2.liga starších dorostenců M
17.10. 12:30
AI020
V. Bystřice - Vsetín
36 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
23.10. 15:00
AL027
D.Králové - Zruč n.S.
32 : 25
Český pohár mužů
28.9. 14:30
AN059
Zlín - Přerov
28 : 29
5.9. 15:00
AN027
Droždín - Zlín
24 : 26
1.liga žen
2.10. 13:00
AR017
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
1.liga starších dorostenek
2.10. 15:00
AU017
H.Brod - HC Plzeň
27 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
2.10. 11:00
AW017
H.Brod - HC Plzeň
29 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 19:00
OA124
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 28
21.5. 17:00
OA111
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
32 : 33
7.5. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
28 : 18
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
6.11. 15:00
OA056
Bystřice "B" - Zlín B
31 : 24
4.9. 15:00
OA001
Bystřice "B" - Senice
30 : 25
Středomoravská liga starších žáků
4.6. 15:30
OJ029
V. Bystřice - Luhačovice
25 : 31
Středomoravská liga starších žaček
9.4. 10:15
OL007
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
27 : 16
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 14:00
ON029
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 6
Divize mladších žáků
4.6. 13:00
OR029
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
Středomoravská liga mladších žaček
9.4. 09:00
OS007
Zora Olomouc - Uherské Hradiště
34 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.