Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.2. 15:30
AC067
Ledeč n.S. - Praha 4
24 : 29
2.liga mužů SVČ
9.4. 10:00
AD109
Náchod "B" - Kolín
21 : 24
5.3. 17:00
AD087
TJ Sokol Bělá - Náchod "B"
31 : 22
27.2. 17:00
AD084
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
33 : 30
12.2. 12:00
AD067
Kolín - Dukla jun.
21 : 23
27.11. 10:00
AD054
Náchod "B" - Louny
18 : 28
14.11. 16:30
AD038
Ml. Boleslav - Most
30 : 21
31.10. 17:00
AD057
Jablonec - S.Vršovice
18 : 21
16.10. 10:00
AD021
Náchod "B" - TJ Sokol Bělá
30 : 23
9.10. 17:00
AD017
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
24 : 21
25.9. 17:00
AD002
Jablonec - Louny
22 : 24
2.liga mužů JM
5.12. 17:00
AE055
H.Brod - Bohunice
22 : 22
1.liga starších dorostenců
27.11. 15:00
AG054
Náchod - Zubří
21 : 30
20.11. 16:00
AG048
Jičín - Frýdek-Místek
26 : 17
16.10. 15:00
AG021
Náchod - Talent Plzeň
31 : 35
2.liga starších dorostenců Č
7.11. 13:30
AH035
TJ Kutná Hora - Ml.Boleslav
18 : 31
24.10. 11:00
AH030
Chrudim - Chodov
18 : 31
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 12:30
AJ109
Náchod - Č.Budějovice
31 : 34
27.11. 12:30
AJ054
Náchod - Louny
28 : 32
16.10. 12:30
AJ021
Náchod - Talent Plzeň
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
8.5. 10:00
AL129
Úvaly - Chrudim
27 : 20
31.10. 15:00
AL057
Jablonec - Vršovice B
24 : 20
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
5.9. 16:30
AN010
Hr.Králové - V. Meziříčí
30 : 26
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
2.liga žen Č
1.5. 09:30
AS117
1.HC Pardubice - Astra STD
26 : 18
2.10. 17:00
AS016
Pardubice - Ústí n.L.
24 : 20
2.10. 13:30
AS014
1.HC Pardubice - Písek B
27 : 23
12.9. 17:20
AS005
Pardubice - J.Hradec STD
27 : 16
12.9. 14:00
AS003
1.HC Pardubice - Ústí n.L.
16 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.