Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Vítek
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
29.5. 13:45
LJ041
Třebíč - Hodonín
9 : 18
29.5. 12:30
LJ056
Hodonín - Třebíč
22 : 9
Středomoravská liga muži
16.4. 16:00
OA086
Žeravice - Kostelec B
29 : 28
10.4. 10:30
OA079
Senice - Dřevohostice
25 : 25
3.4. 10:30
OA076
U.Hradiště - Zlín B
24 : 29
7.11. 10:30
OA057
Dřevohostice - Kostelec B
25 : 23
Středomoravská liga starších žáků
14.5. 10:30
OJ020
Sokol II.Prostějov - Olomouc
21 : 18
Divize starší žáci
5.6. 14:00
OK030
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
22.5. 15:00
OK023
Hranice - Senice
33 : 22
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
10.4. 09:00
OK008
Senice - Hranice
18 : 16
Divize starších žaček
29.5. 10:45
OM025
Hodonín - DHK Litovel
29 : 8
1.5. 10:00
OM013
Kunovice - DHK Litovel
29 : 13
16.4. 13:30
OM011
Žeravice - Zlín "B"
24 : 30
9.4. 11:15
OM009
Zlín "B" - Hodonín
25 : 18
Středomoravská liga mladších žáků
14.5. 09:30
ON020
Prostějov - Olomouc
6 : 18
Divize mladších žáků
16.4. 14:45
OP011
Žeravice - Horka nad Moravou
28 : 4
10.4. 12:00
OP008
Senice na Hané - Žeravice
6 : 14
5.6. 12:30
OR030
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
22.5. 13:30
OR023
Hranice - Zlín "B"
16 : 23
22.5. 09:30
OR022
Napajedla - Velká Bystřice B
21 : 12
3.4. 09:00
OR005
U.Hradiště - Zlín "B"
9 : 16
Středomoravská liga mladších žaček
29.5. 09:30
OS025
Hodonín - Uherské Hradiště
16 : 13
7.5. 09:30
OS017
Hodonín - Zora Olomouc
15 : 10
16.4. 12:30
OS011
Žeravice - Zlín
7 : 19
9.4. 10:00
OS009
Zlín - Hodonín
12 : 11
Divize mladších žaček
1.5. 11:15
OT013
Kunovice - Litovel
22 : 7
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
31.10. 12:00
OB027
Litovel - Šumperk
22 : 10
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
17.10. 11:00
OC019
Hranice - Sokol II.Prostějov
14 : 21
2.10. 10:30
OC013
Napajedla - Sokol II.Prostějov
25 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.