Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
34 : 29
10.4. 17:00
AE112
Telnice - SK Kuřim
36 : 29
3.4. 15:00
AE107
Bohunice - Sokolnice
27 : 16
20.3. 15:00
AE094
Bohunice - Zlín
24 : 31
11.12. 17:00
AE065
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
28.11. 17:00
AE051
Telnice - Prostějov
30 : 30
27.11. 17:00
AE054
Ivančice - Bohunice
28 : 24
14.11. 11:00
AE037
Maloměřice - H.Brod
38 : 25
23.10. 17:00
AE030
Sokolnice - Hustopeče
29 : 29
17.10. 17:00
AE024
SK Kuřim - Prostějov
40 : 32
3.10. 15:00
AE011
Bohunice - Prostějov
25 : 21
25.9. 15:00
AE001
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 16
2.liga mužů SM
1.5. 10:30
AF122
Holešov - Trnávka
41 : 25
1.liga starších dorostenců
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
6.11. 11:00
AG031
Bohunice - Kopřivnice
43 : 29
2.liga starších dorostenců M
8.5. 15:00
AI129
Maloměřice - Polanka
15 : 35
14.11. 17:00
AI037
Maloměřice - Přerov
23 : 28
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 13:00
AK129
Maloměřice - N.Veselí
22 : 25
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
14.11. 15:00
AK037
Maloměřice - Brno
24 : 34
2.liga mladších dorostenců M
11.12. 15:00
AM065
HK Ivančice - STM Olomouc
24 : 26
27.11. 15:00
AM054
HK Ivančice - Bystřice p.H.
42 : 24
23.10. 15:00
AM025
Sokolnice - Kostelec n.H.
25 : 38
25.9. 13:00
AM001
Velké Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 18
Český pohár mužů
5.9. 17:00
AN017
Tišnov - Ivančice
21 : 28
2.liga žen M
6.11. 13:00
AT047
Bohunice - Karviná
24 : 28
1.liga starších dorostenek
2.10. 16:30
AU018
Spartak Třebíč - Olomouc
27 : 36
1.liga mladších dorostenek M
6.11. 15:00
AX047
Bohunice - Karviná
26 : 25
Jihomoravská liga mužů
29.5. 17:00
LA066
Bohunice B - Nové Bránice
36 : 20
22.5. 10:30
LA065
Nové Bránice - SK Kuřim B
27 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.