Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Markéta Bachánková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga ml. žákyň
2.4. 12:30
LJ060
Hodonín - Bohunice
17 : 12
16.10. 12:30
LJ011
Hodonín - Třebíč
15 : 10
18.9. 12:30
LJ030
Hodonín - Bohunice
23 : 15
Středomoravská liga muži
11.6. 15:00
OA129
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
4.6. 14:15
OA122
Zlín B - Bystřice "B"
31 : 23
Středomoravská liga starších žáků
15.5. 10:00
OJ019
Luhačovice - Zlín
24 : 29
8.5. 10:00
OJ018
Luhačovice - Sokol II.Prostějov
23 : 27
16.4. 11:30
OJ010
Zlín - Olomouc
18 : 18
3.4. 09:30
OJ004
Zlín - Luhačovice
28 : 23
Středomoravská liga starších žaček
5.6. 10:15
OL028
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
25.5. 16:00
OL023
Zlín "A" - Veselí n.M.
22 : 22
1.5. 11:00
OL014
Otrokovice - Zora Olomouc
10 : 40
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
3.4. 12:15
OL006
Zlín "A" - Zora Olomouc
16 : 24
20.3. 08:15
OL001
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
28 : 15
Divize starších žaček
29.5. 10:00
OM027
Kunovice - Měnín
28 : 3
2.4. 10:45
OM005
Hodonín - Kunovice
25 : 13
Středomoravská liga mladších žáků
4.6. 11:30
ON028
Zlín - Prostějov
19 : 11
15.5. 09:00
ON019
Luhačovice - Zlín
16 : 14
8.5. 09:00
ON018
Luhačovice - Prostějov
22 : 12
16.4. 10:15
ON010
Zlín - Olomouc
14 : 17
3.4. 08:30
ON004
Zlín - Luhačovice
11 : 18
Divize mladších žáků
18.5. 17:30
OR020
Zlín "B" - U.Hradiště
17 : 11
Středomoravská liga mladších žaček
5.6. 09:00
OS028
Uherské Hradiště - Veselí n.M.
12 : 9
18.5. 16:00
OS019
Zlín - Uherské Hradiště
16 : 11
13.4. 16:30
OS010
Uherské Hradiště - Hodonín
12 : 15
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
Divize mladších žaček
4.6. 09:00
OT030
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
29.5. 11:15
OT027
Kunovice - Velká n.V.
17 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.