Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Divize mužů
Rozpis soutěže
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Divize mužů
Podzim 1 - 1. kolo
25.9.2010
16:00
LB001
Sokol Juliánov B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Bubeníček
,
Břetislav Jurečka
,
7.10.2010
18:30
LB002
SK Kuřim C
-
HK Královo Pole B
Jiří Prudký
,
David Šlezingr
,
12.11.2010
18:00
LB003
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Jindřich Berger
,
Roman Bauer
,
Podzim 1 - 2. kolo
2.10.2010
13:00
LB004
Sokol Juliánov B
-
Sokol Hostěrádky
Josef Horák
,
Jiří Prudký
,
3.10.2010
18:00
LB005
HK Královo Pole B
-
SHC Maloměřice "B"
Bedřich Nehyba
,
Aleš Bujnoch
,
3.10.2010
11:00
LB006
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim C
David Turczyk
,
Petr Směja
,
Podzim 1 - 3. kolo
10.10.2010
15:00
LB007
SK Kuřim C
-
Sokol Juliánov B
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
10.10.2010
13:00
LB008
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
10.10.2010
11:00
LB009
Sokol Hostěrádky
-
HK Královo Pole B
Petr Příhoda
,
Jiří Matuška
,
Podzim 1 - 4. kolo
16.10.2010
13:00
LB010
Sokol Juliánov B
-
HK Královo Pole B
David Turczyk
,
Jiří Matuška
,
17.10.2010
14:15
LB011
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Josef Horák
,
Břetislav Kotulán
,
17.10.2010
15:00
LB012
SK Kuřim C
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
Podzim 1 - 5. kolo
23.10.2010
13:00
LB013
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Juliánov B
Jakub Prokopec
,
David Šlezingr
,
24.10.2010
11:00
LB014
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim C
František Nesrsta
,
Roman Bauer
,
28.10.2010
10:00
LB015
HK Královo Pole B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Filip Procházka
,
Břetislav Kotulán
,
Podzim 2 - 6. kolo
6.11.2010
18:30
LB016
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Juliánov B
Zdenek Teller
,
Michal Hanák
,
5.11.2010
20:00
LB017
HK Královo Pole B
-
SK Kuřim C
Petr Směja
,
Jiří Bubeníček
,
7.11.2010
11:00
LB018
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Bubeníček
,
Zdenek Teller
,
Podzim 2 - 7. kolo
19.9.2010
11:00
LB019
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Juliánov B
Roman Bauer
,
Břetislav Kotulán
,
14.11.2010
00:00
LB020
SHC Maloměřice "B"
-
HK Královo Pole B
Jiří Matuška
,
Radovan Grimm
,
14.11.2010
15:00
LB021
SK Kuřim C
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Břetislav Kotulán
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim 2 - 8. kolo
28.10.2010
15:00
LB022
Sokol Juliánov B
-
SK Kuřim C
Oldřich Knoz
,
David Komárek
,
20.11.2010
18:30
LB023
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Směja
,
David Turczyk
,
21.11.2010
16:00
LB024
HK Královo Pole B
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim 2 - 9. kolo
26.11.2010
20:00
LB025
HK Královo Pole B
-
Sokol Juliánov B
František Nesrsta
,
Petr Směja
,
31.10.2010
11:00
LB026
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
27.11.2010
11:00
LB027
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim C
Břetislav Kotulán
,
Zdenek Teller
,
Podzim 2 - 10. kolo
8.9.2010
18:00
LB028
Sokol Juliánov B
-
SHC Maloměřice "B"
Jakub Prokopec
,
Jan Pištělák
,
12.9.2010
15:30
LB029
SK Kuřim C
-
Sokol Hostěrádky
David Turczyk
,
Lukáš Burčík
,
19.9.2010
11:00
LB030
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
HK Královo Pole B
Jaroslav Hanych
,
David Šlezingr
,
Jaro 1 - 11. kolo
3.6.2011
18:00
LB031
Sokol Juliánov B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
27.3.2011
13:00
LB032
SK Kuřim C
-
HK Královo Pole B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
27.3.2011
13:00
LB033
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Roman Bauer
,
Radovan Grimm
,
Jaro 1 - 12. kolo
9.4.2011
13:00
LB034
Sokol Juliánov B
-
Sokol Hostěrádky
Břetislav Jurečka
,
František Nesrsta
,
9.4.2011
19:00
LB035
HK Královo Pole B
-
SHC Maloměřice "B"
Petr Směja
,
František Nesrsta
,
10.4.2011
11:00
LB036
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SK Kuřim C
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
Jaro 1 - 13. kolo
3.4.2011
13:00
LB037
SK Kuřim C
-
Sokol Juliánov B
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
3.4.2011
11:00
LB038
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
3.4.2011
11:00
LB039
Sokol Hostěrádky
-
HK Královo Pole B
Lucie Zbožínková
,
Petr Směja
,
Jaro 1 - 14. kolo
14.5.2011
13:00
LB040
Sokol Juliánov B
-
HK Královo Pole B
Jaroslav Hanych
,
Břetislav Jurečka
,
15.5.2011
11:00
LB041
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Břetislav Jurečka
,
Jindřich Berger
,
15.5.2011
00:00
LB042
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim C
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
Jaro 1 - 15. kolo
22.5.2011
12:00
LB043
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Juliánov B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
22.5.2011
11:00
LB044
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim C
Lukáš Burčík
,
David Turczyk
,
21.5.2011
19:00
LB045
HK Královo Pole B
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Petr Směja
,
Jindřich Berger
,
Jaro 2 - 16. kolo
1.5.2011
12:30
LB046
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Juliánov B
Josef Horák
,
David Šlezingr
,
1.5.2011
18:00
LB047
HK Královo Pole B
-
SK Kuřim C
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
20.5.2011
18:00
LB048
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro 2 - 17. kolo
17.4.2011
11:00
LB049
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Juliánov B
František Nesrsta
,
Roman Bauer
,
17.4.2011
15:00
LB050
SHC Maloměřice "B"
-
HK Královo Pole B
David Šlezingr
,
Jindřich Berger
,
17.4.2011
13:00
LB051
SK Kuřim C
-
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
Jaro 2 - 18. kolo
4.6.2011
13:00
LB052
Sokol Juliánov B
-
SK Kuřim C
Roman Bauer
,
František Nesrsta
,
5.6.2011
11:00
LB053
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
SHC Maloměřice "B"
Jaroslav Hanych
,
Jindřich Berger
,
4.6.2011
19:00
LB054
HK Královo Pole B
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
Jaro 2 - 19. kolo
29.5.2011
19:00
LB055
HK Královo Pole B
-
Sokol Juliánov B
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
29.5.2011
11:00
LB056
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
Sokol Hostěrádky
Daniel Douda
,
Zdenek Teller
,
29.5.2011
15:00
LB057
SK Kuřim C
-
SHC Maloměřice "B"
Stanislav Chalupa
,
Daniel Douda
,
Jaro 2 - 20. kolo
7.5.2011
13:00
LB058
Sokol Juliánov B
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
8.5.2011
13:00
LB059
SK Kuřim C
-
Sokol Hostěrádky
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
8.5.2011
11:00
LB060
Sokol Bystřice nad Pernštejnem
-
HK Královo Pole B
Břetislav Jurečka
,
David Šlezingr
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.