Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Pindej
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1991
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
57
Starty
Extraliga
19.02. [AA107]
Jičín - Karviná
28 : 28
0 branek
28.10. [AA071]
Karviná - Brno
38 : 30
0 branek
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
1 branek
10.05. [AB118]
Karviná jun. - N.Veselí
25 : 22
2 branek
08.05. [AB131]
Karviná jun. - Náchod
26 : 16
2 branek
01.05. [AB123]
Chodov - Karviná jun.
31 : 24
2 branek
10.04. [AB112]
Ostrava - Karviná jun.
24 : 22
3 branek
03.04. [AB105]
Karviná jun. - Košutka
35 : 26
5 branek
26.03. [AB101]
Dvůr Králové - Karviná jun.
21 : 17
2 branek
19.03. [AB092]
Karviná jun. - Jičín "B"
28 : 20
3 branek
16.03. [AB068]
Bystřice p.H. - Karviná jun.
35 : 35
1 branek
06.03. [AB090]
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
4 branek
27.02. [AB079]
Kostelec n.H. - Karviná jun.
28 : 32
7 branek
05.12. [AB057]
Karviná jun. - Chodov
27 : 31
2 branek
28.11. [AB052]
N.Veselí - Karviná jun.
28 : 29
1 branek
21.11. [AB046]
Karviná jun. - Ostrava
29 : 29
1 branek
07.11. [AB035]
Karviná jun. - Dvůr Králové
34 : 25
2 branek
24.10. [AB026]
Jičín "B" - Karviná jun.
26 : 23
2 branek
17.10. [AB024]
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
3 branek
10.10. [AB013]
Karviná jun. - Kostelec n.H.
43 : 27
3 branek
02.10. [AB012]
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
3 branek
26.09. [AB002]
Karviná jun. - Bystřice p.H.
31 : 22
3 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN065]
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
3 branek
19.09. [AN047]
Polanka - Karviná jun.
28 : 37
2 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.