Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Štěpán Gazdík
Post
Mateřský klub
HC Zubří
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
31
Počet branek
64
Starty
2.liga mužů SM
17.04. [AF120]
Zubří jun. - Holešov
30 : 25
1 branek
10.04. [AF110]
V. Bystřice - Zubří jun.
29 : 20
0 branek
03.04. [AF107]
Zubří jun. - Polanka
36 : 30
2 branek
20.03. [AF094]
Zubří jun. - Paskov
35 : 21
1 branek
06.03. [AF088]
L.Zubří - Zubří jun.
24 : 30
1 branek
27.02. [AF081]
Zubří jun. - Napajedla
36 : 29
4 branek
13.02. [AF068]
Zubří jun. - Olomouc
33 : 27
5 branek
12.12. [AF066]
Zubří jun. - Trnávka
33 : 26
2 branek
28.11. [AF054]
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
2 branek
21.11. [AF044]
Zubří jun. - V. Bystřice
34 : 22
1 branek
13.11. [AF041]
Polanka - Zubří jun.
28 : 23
0 branek
23.10. [AF028]
Paskov - Zubří jun.
32 : 23
1 branek
17.10. [AF022]
Zubří jun. - L.Zubří
36 : 23
2 branek
09.10. [AF015]
Napajedla - Zubří jun.
39 : 29
1 branek
1.liga starších dorostenců
17.04. [AG120]
Zubří - Náchod
46 : 24
5 branek
09.04. [AG110]
Kopřivnice - Zubří
28 : 31
4 branek
03.04. [AG107]
Zubří - N.Veselí
40 : 28
4 branek
23.03. [AG081]
Zubří - Jičín
30 : 36
1 branek
20.03. [AG094]
Zubří - Talent Plzeň
30 : 41
5 branek
05.03. [AG088]
Frýdek-Místek - Zubří
33 : 29
4 branek
13.02. [AG068]
Zubří - Karviná
23 : 38
4 branek
27.11. [AG054]
Náchod - Zubří
21 : 30
1 branek
21.11. [AG044]
Zubří - Kopřivnice
17 : 26
2 branek
20.11. [AG066]
Zubří - Dukla
25 : 26
0 branek
14.11. [AG041]
N.Veselí - Zubří
38 : 31
4 branek
10.11. [AG028]
Talent Plzeň - Zubří
37 : 28
1 branek
07.11. [AG033]
Zubří - Ostrava
39 : 24
1 branek
17.10. [AG022]
Zubří - Frýdek-Místek
31 : 23
0 branek
13.10. [AG015]
Jičín - Zubří
38 : 24
0 branek
Český pohár mužů
18.09. [AN046]
Trnávka - Zubří jun.
33 : 27
2 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.