Jihomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Divize mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Krajské školní ligy
Jan Štefanik
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
35
Starty
2.liga starších dorostenců M
26.03. [AI098]
Polanka - Hranice
19 : 26
0 branek
19.03. [AI096]
V. Bystřice - Polanka
20 : 19
0 branek
05.03. [AI085]
Polanka - Přerov
24 : 16
0 branek
25.02. [AI084]
Polanka - Vsetín
35 : 14
4 branek
29.01. [AI063]
Polanka - Maloměřice
26 : 16
0 branek
07.11. [AI032]
Hranice - Polanka
36 : 28
0 branek
23.10. [AI030]
Polanka - V. Bystřice
23 : 22
0 branek
16.10. [AI019]
Přerov - Polanka
13 : 27
0 branek
09.10. [AI018]
Vsetín - Polanka
19 : 36
2 branek
26.09. [AI005]
Rožnov p/R - Polanka
26 : 30
0 branek
SML Muži
19.03. [NA176]
Polanka B - Veselá "B"
36 : 26
0 branek
06.11. [NA064]
Polanka B - Hlučín
35 : 15
1 branek
28.10. [NA085]
Veselá "B" - Polanka B
21 : 21
1 branek
17.10. [NA043]
Krmelín - Polanka B
22 : 24
0 branek
03.10. [NA029]
Třinec - Polanka B
23 : 23
0 branek
28.09. [NA071]
Nový Jičín - Polanka B
23 : 17
1 branek
04.09. [NA001]
Rožnov p/R - Polanka B
35 : 16
2 branek
SML Dorostenci
14.05. [NB038]
Polanka - Krmelín
17 : 13
1 branek
14.05. [NB039]
Polanka - Trnávka
20 : 15
1 branek
14.05. [NB037]
Polanka - Uničov
26 : 16
0 branek
17.04. [NB028]
Polanka - Krmelín
23 : 18
1 branek
17.04. [NB029]
Polanka - Trnávka
22 : 16
1 branek
17.04. [NB025]
Uničov - Polanka
13 : 14
0 branek
30.10. [NB019]
Polanka - Uničov
18 : 14
2 branek
30.10. [NB021]
Polanka - Trnávka
19 : 17
3 branek
30.10. [NB020]
Polanka - Krmelín
26 : 17
2 branek
09.10. [NB017]
Polanka - Trnávka
22 : 14
1 branek
09.10. [NB013]
Uničov - Polanka
13 : 17
1 branek
09.10. [NB016]
Polanka - Krmelín
16 : 13
3 branek
25.09. [NB011]
Polanka - Trnávka
15 : 21
3 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
V. Meziříčí B - HK Ivančice B
25 : 22
video
online
Nové Bránice - Třešť
10 : 0 k.
video
online
SK Kuřim B - Tišnov
23 : 26
video
online
Brno IV - Újezd u Brna
26 : 22
video
online
Bohunice B - D. Cerekev
26 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
18
11
3
4
454 : 415
25
2
Újezd u Brna
18
12
1
5
523 : 458
25
3
Bohunice B
18
11
1
6
495 : 450
23
4
Tišnov
18
11
0
7
538 : 482
22
5
D. Cerekev
18
10
2
6
472 : 448
22
6
HK Ivančice B
18
8
0
10
473 : 462
16
7
SK Kuřim B
18
7
0
11
446 : 468
14
8
Brno IV
18
6
0
12
402 : 454
12
9
Třešť
18
5
2
11
420 : 491
12
10
V. Meziříčí B
18
4
1
13
433 : 528
9
Tabulka střelců
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
146
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
137
Jan Gruber
SK HC Tišnov
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Inochovský
Sokol Nové Bránice
36
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
27
Michal Švehla
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Nagy
Sokol Dolní Cerekev
40
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
38
Jiří Novák
Slavoj Třešť
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.